Hotel pracowniczy Wrocław

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Wrocław

Wrocław

Miasto położone w południowo-zachodniej Polsce na Nizinie Śląskiej w Pradolinie Wrocławskiej. Jest siedzibą władz województwa śląskiego oraz powiatu wrocławskiego. W rankingu na miasto z największą liczbą ludności Wrocław zajmuje czwarte miejsce (z 638 364 mieszkańcami według danych GUS z 30 czerwca 2017 roku). Powierzchnią 292,82 km² nie odbiega wiele od Łodzi i plasuje się na 5 miejscu w rankingu.

Punkty charakterystyczne

Zabytki Wrocławia stanowią wspaniałą zachętę do odwiedzenia tego średniowiecznego miasta. Wspaniały Ratusz stanowi ozdobę tętniącego życiem Rynku. Warto także odwiedzić Muzeum Sztuki Mieszczańskiej oraz Piwnicę Świdnicką. Będąc w mieście nie można przegapić Ostrowa Tumskiego - najstarszej części Wrocławia. Warto odwiedzić również:

  • Katedrę św. Jana Chrzciciela,
  • Bazylikę św. Elżbiety,
  • Dworzec Główny,
  • Operę Wrocławską,
  • budynki Browaru Piastowskiego,
  • Panoramę Racławicką,
  • Pałac Królewski.


Transport

Przez Wrocław lub jego sąsiedztwo przebiega 2 autostrady (A4, A8), droga szybkiego ruchu S5, 3 trasy europejskie (E40, E261, E67) oraz trzy drogi krajowe (DK5, DK94 i DK98). Miasto ma połączenia kolejowe z większością miast w Polsce. 10 linii normalnotorowych obsługuje ruch pasażerski (9 linii) i ruch towarowy.

Na terenie miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy Wrocław-Strachowice obsługujący ok 2,5 mln pasażerów rocznie.

We Wrocławiu działa 104 linie autobusowe i 22 linie tramwajowe, które zapewniają doskonałe połączenie z każdą częścią miasta. Przez Odrę można przeprawić się koleją linową, która łączy budynki Politechniki Wrocławskiej na Wybrzeżu Wyspiańskiego z budynkami kompleksu edukacyjno-badawczego Geocentrum Na Grobli. Przeprawa działa cały rok.


Baza noclegowa

Jako miasto przyciągające znaczne ilości turystów i przedsiębiorców, Wrocław posiada bogatą ofertę noclegową. Do dyspozycji są obiekty zarówno nowo powstałe jak i budowle pamiętające okres przedwojenny. Każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. Bogata jest również oferta hoteli pracowniczych - $hotel_no$ hoteli w bazie hotel-pracowniczy.pl.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Wszystkie miejscowości od A do Z

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!

Proszę czekać...