Wolfsburg.Privatunterkunft, Ferienwohnung, Monteurwohnungen

Pani Gödtke

  • place Dresdener Ring 1 , 38444 Wolfsburg
  • person 1-20 Liczba osób
  • Języki:
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.
Wyposażenie
  • smoke_freePokój dla niepalących
Ceny
TypIlośćLiczba osóbCena za noc od osoby
Opis
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Witamy w Wolfsburgu!
Wynajmujemy 10 pięknych, jasnych, ciepłych, własnych wakacji/Fitter apartamenty i pokoje z balkonem w pobliżu centrum w Wolfsburgu. Każdy apartament posiada 3 pokoje dwuosobowe, które mogą być również wykorzystywane jako pokoje jednoosobowe. Wszystkie 3 Zi-apartamenty/każdy około 80-90 m² duży/są całkowicie i bardzo przytulne umeblowane. W apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z kuchenką/ekspresem do kawy/kuchenką mikrofalową/kuchenką z ceramicznym polem. Łazienka, WC, toaleta dla Gości i kuchnia są wspólne pokoje dla 1-6 osób.
Pokoje są nowocześnie urządzone i regularnie sprzątane. Ręczniki wymieniane są raz w tygodniu. W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest Internet Wi-Fi i telewizor. Apartamenty znajdują się w bardzo przyzwoitym stanie i można się do niego dostać windą. Cena zależy od liczby osób i czasu trwania pobytów jednodniowych. W przypadku dłuższych pobytów można oczywiście uzgodnić indywidualne ceny. Im dłużej tańsze!
Apartamenty położone są w centralnej lokalizacji Wolfsburga/Westhagen z bardzo dobrą infrastrukturą. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i centrum handlowe.
0159-040016-19
0179-277-13-79
0176-550-924-16
05361-2735101

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!