Hotel pracowniczy Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Warsaw

Warszawa

Stolica Polski, siedziba Prezydenta, Sejmu, Senatu, Rady Ministrów i Narodowego Banku Polskiego. Miasto położone jest w centralnej części Polski na Nizinie Środkowomazowieckiej nad Wisłą. Z 1 758 143 mieszkańców jest najludniejszym polskim miastem. Zajmuje również 1 miejsce w rankingu na największe pod względem powierzchni miasto (517,24 km²).

Punkty charakterystyczne

Warszawa, pomimo zniszczenia podczas II wojny światowej, ma do zaoferowania wiele zabytków. Do najciekawszych należą:

  • Plac Zamkowy z Zamkiem Królewskim i Kolumną Zygmunta,
  • Rynek z pomnikiem Syrenki Warszawskiej,
  • Pałac w Wilanowie,
  • Pałac Kultury i Nauki,
  • Bazylika Archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście,
  • Pałac w Parku Łazienkowskim,
  • Powązki,
  • Barbakan.

Poza obiektami zabytkowymi warto zobaczyć Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Teatr Wielki, Teatr Narodowy i Filharmonię Narodową.


Transport

Miasto jest największym węzłem komunikacyjnym w Polsce. Przez Warszawę przebiegają 3 drogi ekspresowe (S2, S8, S79), 6 dróg krajowych (DK2, DK7, DK8, DK17, DK61, DK79), 14 dróg wojewódzkich i 8 linii kolejowych dalekobieżnych. W stolicy działa Szybka Kolej Miejska, która ma ułatwić i usprawnić poruszanie się mieszkańców po mieście. Obecnie funkcjonuje 4 linie SKM. Transport publiczny, prócz SKM, składa się z ok 250 linii autobusowych, 2 linii metra, i ok. 25 linii tramwajowych.

W niedalekiej odległości od centrum Warszawy działa największy port lotniczy w Polsce. Lotnisko Chopina składa się z dwóch terminali pasażerskich, dworca towarowego i wojskowego portu lotniczego. 36 km od stolicy funkcjonuje Port Lotniczy Warszawa-Modlin.


Baza noclegowa

Stolica obfituje w różnego typu miejsca, w których można się zatrzymać. W mieście możemy znaleźć zarówno luksusowe hotele jak i małe pensjonaciki oferujące usługi typu "bed and breakfast". Do Państwa dyspozycji pozostaje także znacząca liczba hoteli pracowniczych, które znaleźć można w naszej bazie ($hotel_no$ hoteli w Warszawie).

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Wszystkie miejscowości od A do Z

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!

Proszę czekać...