Bauernhof Familie Wehrhoff

Pan Wolfgang Wehrhoff

  • place Schneeheide 31 , 29664 Walsrode
  • person 1-27 Liczba osób
  • Języki:
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.

Wyposażenie

  • smoke_free Pokój dla niepalących

Ceny

Typ Ilość Liczba osób Cena za noc od osoby
Apartament 7 6 od 18,00 €

Opis

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Nasze gospodarstwo znajduje się w trójkącie miasta Hannover - Brema - Hamburg (Lüneburg Heath), w pobliżu następujących miejsc: Walsrode, Fulde, Benzen, Stellichte, Hünzingen, Bad Fallingbostel, Cordingen, Honerdingen, Ebbingen, Visselhövede, Verden, Rotenburg, Tietlingen, Dorfmark, Mengebostel, Riepe, Kroge, Hollige, Altenboitzen, Kirchboitzen, Krelingen, Düshorn, Meinerdingen, Bockhorn, Hodenhagen, Ahldenden, Bierde, Böhme, Rethem, Nordkampen, Südkampen, Sieverdingen, Idsingen, Kettenburg, Jarlingen, Ahrsen, Bommelsen, Borg, Eilte, Essel, Schwarmstedt, Eickeloh, Eilstorf, Westenholz, Vethem, Bomlitz, Benefeld, Soltau, Bispingen, Schneverdingen,
Apartament 1 ma 1 sypialnię dwuosobową i 1 sypialnię z rozkładaną sofą, kuchnią i łazienką, duży taras. Apartament 2 znajduje się na piętrze i dysponuje balkonem: 1 sypialnia z podwójnym łóżkiem, 1 sypialnia/sypialnia, wrz. Kuchnia i łazienka. Apartament 3: 2 oddzielne sypialnie z 2 łóżkami na piętrze. Na parterze znajduje się 1 salon z komplem. Kuchnia, a także łazienka i toaleta. Apartament 4: 1 salon i. parter m. kompl. Aneks kuchenny i 1 łazienka. Na piętrze znajduje się otwarta sypialnia z 1 łóżkiem podwójnym i 2 łóżkami pojedynczymi. Apartament 5 ma jak apartament 3 ponad 2 oddzielne sypialnie, ale jest nieco większy. Nadal może być 1 dodatkowe łóżko. Apartament 6: 3 sypialnie w różnych rozmiarach, a także duży salon z kompl. Aneks kuchenny, duża łazienka z 2 prysznicami, toaletą, umywalką i wrzem. Toaleta dla gości. Apartament 7 znajduje się na piętrze z dużym balkonem i ma 3 sypialnie z prysznicem / WC, duży salon z aneksem kuchennym, stół i sofę rogu.

Wszystkie apartamenty mają oddzielne wejście, są samodzielne.
Możliwe jest korzystanie z pralek i suszarek. Bezpłatne korzystanie z bezprzewodowego dostępu do Internetu

Hotelarze

  • Z nami od: października 2016
  • Wskaźnik aktywności: 100%
  • Języki: Niemiecki

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!