Kwatery i noclegi pracownicze - Ursynów hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Ursynów

Strona 1 z 9

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Warszawa - stolica Polski i województwa mazowieckiego jednocześnie. Miasto to posiada wszystkie „naj” w Polsce, jest największe i najliczniejsze. Leży w środkowo- wschodniej części kraju i zajmuje część Niziny Środkowomazowieckiej. Przez Warszawę płynie największa rzeka w Kraju – Wisła. Jedną z większych dzielnic Warszawy jest Ursynów. Położony po lewej stronie Wisły, stanowi jedną z 18 jednostek pomocniczych stolicy Polski. Do jej terenów został dołączony w 1951 roku. Na początku 2019 roku na Ursynowie mieszkało 150 668 osób i zajmował on powierzchnię 43,73 km2.

Charakterystyczne miejsca na Ursynowie

Ursynów, jako dzielnica Warszawy ma wiele do zaoferowania. W stolicy Polski naprawdę dużo się dzieje. Koncerty, przedstawienia, wydarzenia plenerowe oraz sportowe. Odwiedzając Warszawski Ursynów, noclegi stanowią mocną stronę tej dzielnicy. Na Ursynowie, znajduje się także wiele ciekawych miejsc wartych zobaczenia, będąc na miejscu, nie można pominąć żadnego z nich:

  • Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego- jest jedną z większych świątyń w Warszawie, zbudowaną w 1979 roku
  • Kopa Cwila- jest najwyższym szczytem na Ursynowie, mierzy 18 metrów, ma trzy wierzchołki
  • Pałac Krasińskich- ściśle połączony z powstaniem Ursynowa i jego początkami. Najprawdopodobniej został zbudowany przez księżną Izabellę Stanisławową-Lubomirską, historycy jednak nie ustalili całkowicie pewnej historii jego powstania
  • Ogród Botaniczny Polskiej Akademii Nauk, gdzie każdy pasjonat roślin poczuje się w swoim żywiole. Na powierzchni przekraczającej 40 ha znajdują się niespotykane uprawy roślin oraz warzyw
  • Bazarek na dołku, miejsce, gdzie w sobotę i niedzielę powstaje największe targowisko w Warszawie, na którym można zaopatrzyć się w najlepszej jakości świeże produkty.

Transport na Ursynowie

W stolicy znajduje się bardzo rozwinięta baza transportu publicznego. Jako jedyne miasto w kraju posiada metro, którego trasa biegnie także przez Ursynów. Metro jest jednym z najszybszych środków transportu miejskiego, jeździ też z dużą częstotliwością. Przez Ursynów przebiega też wiele linii autobusowych i tramwajowych.

Baza noclegowa Ursynowa

Hotele na Warszawskim Ursynowie, stanowią bardzo dobre miejsce na nocleg w stolicy, za rozsądne pieniądze. Dla osób, które wolą pokoje do wynajęcia, dzielnica Ursynów w Warszawie także ma wiele do zaproponowania. Warszawa jako stolica ma bardzo dobrze rozwinięte zaplecze noclegowe, każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jeżeli potrzebujesz noclegów na Ursynowie, przeznaczonych dla pracowników, wiele propozycji jest skierowanych właśnie do takich odbiorców. Hotel pracowniczy na Ursynowie zapewni pracownikom komfortowe miejsce do odpoczynku po całym dniu pacy. Dobrze przygotowane miejsca noclegowe pozwolą poczuć się pracownikom prawie jak w domu.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...