Kwatery i noclegi pracownicze - Ursus hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Ursus

Strona 1 z 9

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Ursus, czyli od 1977 roku jedna z dzielnic Warszawy, stanowi jedną z najbardziej wysuniętych na zachód części stołecznego miasta. Jest to również druga najmniejsza część stolicy, która jednak bardzo dynamicznie się rozwija i już wkrótce będzie jedną z gęściej zaludnionych. Licząca obecnie około 55000 mieszkańców dzielnica już wkrótce ma być zamieszkana nawet przez 100.000 osób, generując nowe miejsca pracy.

Historia Ursusa to przede wszystkim zakłady

Bez wątpienia, pierwszym skojarzeniem, przychodzącym na myśl, gdy słyszymy nazwę Ursus, są traktory. I nie jest to błędne skojarzenie, bowiem przez ponad 100 lat to właśnie zakład produkujący maszyny rolnicze był głównym punktem na mapie tego miasteczka (później również warszawskiej dzielnicy). Sam zakład co prawda już nie funkcjonuje, jednak historia i pozostałe obiekty nadal stanowią świadectwo i ważną część identyfikacji miasta. 

Transport w Ursusie

Z racji przynależności do miasta stołecznego, Ursus ma świetnie połączenie, zarówno z Warszawą, jak i z resztą kraju. Położony jest on niedaleko Lotniska Chopina, przez samą dzielnicę przebiega również droga ekspresowa S2, przechodząca w autostradę A2 i drogę ekspresową S8. Z centrum Warszawy Ursus ma dogodne połączenia, zarówno drogowe - np. krajową 7-ką, jak i kolejowe (Koleje Mazowieckie dowożą mieszkańców do Śródmieścia w około 30 minut). 

Baza noclegowa w Ursusie

Z racji na dobrą komunikację z centrum stolicy, a także znaczną liczbą rozpoczętych inwestycji w samej dzielnicy stale rośnie zapotrzebowanie na kwatery pracownicze w rejonie Warszawa - Ursus. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tego typu usługami rośnie również liczba dostępnych pokoi do wynajęcia.

Wśród najchętniej wybieranych miejsc noclegowych znajdują się nie tylko hotele, ale także rodzaje miejsc noclegowych - m.in. hotele pracownicze, pokoje pracownicze czy hostele. Obecnie kwatery pracownicze należą do najczęściej wyszukiwanych usług w zachodniej części Warszawy - zdecydowanie na ich korzyść przemawiają elastyczne formy wynajmu, znacznie niższe koszty, szczególnie w porównaniu z innymi noclegami, a także możliwość zapewnienia wspólnego zakwaterowania większej liczbie delegowanych pracowników, co również rozwiązuje sporo problemów z transportem. 

Ursus staje się coraz jaśniejszym punktem na przemysłowej i biznesowej mapie Warszawy. Na szczęście, wraz z rozwojem dzielnicy, rośnie również baza noclegowa i jakość oferowanych w mieście kwater. Z pewnością znajdziesz tu ofertę dopasowaną do Twojego biznesu. 

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...