Kwatery i noclegi pracownicze - Toruń hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Toruń

Toruń to piękne miasto, położone w północnej Polsce. Znajduje się we wschodniej części Kotliny Toruńskiej w widłach rzek Wisły i Drwęcy. W Toruniu znajduje się między innymi siedziba marszałka województwa kujawsko-pomorskiego i starosty powiatu toruńskiego. Szacowana liczba mieszkańców powoli maleje od 2000 roku i w rok 2016 wyniosła 202 600 osób. Powierzchnia Torunia to 115,72 km²

Z czego słynie Toruń?

Toruń to jedno z najstarszych polskich miast, zaś średniowieczny zespół miejski Torunia został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. W ciągu roku do miasta przyjeżdżają średnio dwa miliony turystów z Polski i zagranicy. Miejsca, które zasługują na szczególną uwagę i które warto odwiedzić, to z pewnością, Ratusz Staromiejski, ruiny zamku krzyżackiego, Rynek Staromiejski i Nowomiejski, spichlerze z wieków XIV-XVII. W mieście znajduje się również wiele zabytków sakralnych, niektóre z nich to: Katedra Świętych Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty, Kościół św. Szczepana, a także Kościół pofranciszkański Wniebowzięcia NMP. Oprócz Zespołu Staromiejskiego w Toruniu znajdziemy również zabytki prezentujące architekturę secesyjną, modernistyczną, klasycystyczną oraz szachulcową.

Transport w Toruniu

Przez miasto przechodzą, a także okalają je liczne drogi o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Z północy na południe można dostać się autostradą A1, krzyżującą się z drogą S10, która jest drogą szybkiego ruchu. Toruń posiada 41 linii autobusowych oraz 7 tramwajowych. Miasto posiada stałe połączenia autobusowe z lotniskami w Gdańsku, Warszawie, Modlinie i Bydgoszczy. W planach jest również wdrożenie obsługi ruchu kolejowego w obrębie Torunia, a także okolicznych miejscowości.

Baza noclegowa w Toruniu

W mieście nie ma problemów z noclegami, jego rozwinięta sieć obiektów noclegowych, na którą składa się 79 obiektów, z których 25 to hotele, daje pełną swobodę w wyborze miejsca noclegowego, odpowiadającego funduszom przeznaczonym na noclegi, jak również wymaganiom poszczególnych klientów. Miasto w swojej liczbie obiektów noclegowych oferuje 4528 miejsc noclegowych.

Toruń - Kwatery

Niezależnie, czy podróżujemy służbowo, czy prywatnie, bez trudu znajdziemy coś dla siebie. W Toruniu bez trudu znajdziemy miejsca noclegowe dla pracowników oraz kwatery pracownicze. Toruń to miasto zdecydowanie warte odwiedzenia, które każdemu niezależnie od wymagań, czy zasobności portfela, zaoferuje odpowiednie rozwiązanie i mnóstwo wartych zobaczenia i doświadczenia atrakcji.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...