Hotel pracowniczy Toruń

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Toruń

Toruń

Miasto położone w północnej Polsce, we wschodniej części Kotliny Toruńskiej w widłach Wisły i Drwęcy. Toruń jest siedzibą m.in. marszałka województwa kujawsko-pomorskiego oraz starosty powiatu toruńskiego. Liczba mieszkańców, szacowana w roku 2016, wyniosła 202,6 tys. Toruń rozciąga się na powierzchni 115,72 km².

Charakterystyczne miejsca

Toruń jest jednym z najstarszych miast na ziemiach polskich. Jego średniowieczny zespół miejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Średnio w ciągu roku do miasta przyjeżdża 2 miliony turystów z Polski i zza granicy. Warto odwiedzić Rynek Staromiejski, Rynek Nowomiejski, ruiny zamku krzyżackiego, Ratusz Staromiejski, spichlerze z XIV-XVIII wieku oraz wiele zabytków sakralnych takich jak: Katedrę Świętych Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty, Kościół pofranciszkański Wniebowzięcia NMP czy Kościół św. Szczepana. Poza Zespołem Staromiejskim Toruń oferuje również zabytki architektury secesyjnej, modernistycznej, klasycystycznej czy szachulcowej.

Transport

W obrębie miasta lub w niedalekiej jego okolicy przebiega szereg dróg o znaczeniu krajowym lub międzynarodowym. Z północy na południe biegnie autostrada A1, która krzyżuje się z drogą szybkiego ruchu S10. W Toruniu funkcjonuje 41 linii autobusowych i 7 tramwajowych. Planowane jest wdrożenie obsługi ruchu kolejowego w obrębie Torunia i okolicznych miejscowości. Miasto utrzymuje stałe połączenia autobusowe z lotniskami w Gdańsku, Warszawie, Modlinie oraz Bydgoszczy.

Baza noclegowa

Rozwinięta sieć obiektów noclegowych daje swobodną możliwość wyboru miejsca, w których chcemy spędzić noc. W mieście działa 79 takich obiektów, z czego 25 to hotele. Daje to 4528 miejsc noclegowych. Turysta czy biznesmen, każdy znajdzie coś na swoją kieszeń.

Baza hotel-pracowniczy.pl zawiera informacje o $hotel_no$ obiektach, w których można umieścić delegowanych pracowników.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Wszystkie miejscowości od A do Z

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!

Proszę czekać...