Kwatery i noclegi pracownicze - Targówek hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Targówek

Strona 1 z 9

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Targówek jest jedną z osiemnastu dzielnic Warszawy. Położenie w północnej części miasta, po prawej stronie najdłuższej z polskich rzek sprzyja rozwojowi biznesu w tej okolicy. Działki są tu nieco tańsze niż po zachodniej stronie Warszawy, a bliskość dużych szlaków komunikacyjnych sprawia, że czas dojazdu do centrum czy wyjazdu z miasta jest bardzo krótki. Targówek w dużym uproszczeniu dzieli się na dwie części. Pierwsza z nich jest częścią mieszkaniową , druga to część przemysłowa. W skład tej pierwszej wchodzą Bródno, Targówek Mieszkaniowy i Zacisza, drugą stanowi Targówek Fabryczny. 

Atrakcje Targówka

Możemy znaleźć tu kilka zabytkowych cmentarzy i kościołów. Wśród nich drewniany kościół świętego Wincentego z XIX wieku. Decydujący wpływ na atrakcyjność Targówka ma bardzo duża ilość terenów zielonych, które stanowią aż 30% powierzchni dzielnicy. Jedną z ważniejszych przestrzeni jest Las Bródnowski, na obszarze, którego znajdują się pozostałości wczesnopiastowskiego grodziska, które istniało tutaj do XI wieku. Z późniejszą historią miasta związany jest również fort Lewicpol, jeden z fortów Twierdzy Warszawa. Osoby spragnione kontaktu z kulturą wyższą powinny zainteresować się repertuarem, zlokalizowanego na Targówku, teatru Rampa. 

Transport w Targówku

Północną granicę Targówka stanowi trasa S8. Takie położenie sprawia, że dzielnica jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Również połączenie z innymi miastami,  w szczególności z północno - wschodnią częścią Polski, jest bardzo korzystne. Z innych dzielnic Warszawy na Targówek możemy dostać się przy pomocy komunikacji miejskiej. Od niedawna na Targówek dojedziemy również drugą linią metra. To ważne szczególnie w przypadku konieczności szybkiego przemieszczania się w inne części miasta w godzinach szczytu. 

Baza noclegowa w Targówku

Dobre połączenie komunikacyjne i duża ilość zielonych terenów sprawiają, że na Targówku można znaleźć bogatą ofertę noclegów. Znajdziemy tu zarówno wyższej klasy hotele jak i kwatery prywatne czy noclegi pracownicze. Te ostatnie są szczególnie popularne, ze względu na przemysłowy charakter dzielnicy. Na Targówku zlokalizowane są liczne pokoje do wynajęcia o bardzo różnym standardzie i cenie.  To wszystko sprzyja rozwojowi biznesu w tej części Warszawy. Na Targówku powstaje również coraz więcej hoteli i kwater pracowniczych. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne zarówno dla pracodawców jak i pracowników. Pracownicy unikają długich dojazdów do pracy, pracodawcy oszczędzają, unikając wynajmu drogich pokoi hotelowych. 

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...