Kwatery i noclegi pracownicze - Szamotuły hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Szamotuły

Szamotuły - charakterystyka miasta

Szamotuły to blisko dwudziestotysięczne miasto o długiej i bogatej historii (najstarsze dowody na istnienie w tym miejscu osady pochodzą z XI wieku), położone w województwie wielkopolskim. Miejscowość ta znajduje się w niedalekiej odległości (około 35 kilometrów na północny zachód) od centrum Poznania, co czyni ją atrakcyjnym punktem na mapie regionu.

Co powinieneś zobaczyć w Szamotułach?

W związku z tym, że Szamotuły to miasteczko położone w strategicznym miejscu, jego historia jest długa i barwna. Dowodem na to jest obecność na terenie Szamotuł zabytków, które dzisiaj stanowią punkty obowiązkowe dla odwiedzających miasto turystów i przyjeżdżających służbowo. Atrakcje, które należy odwiedzić podczas pobytu w Szamotułach to między innymi:

rynek

pomnik Wacława z Szamotuł, nadwornego muzyka króla Zygmunta Augusta

bazylikę kolegiacką pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa z XV wieku

zespół zamkowy "Zamek Gorków" wraz z tak zwaną Basztą Halszki oraz pozostałościami wałów obronnych i fosy

pomniki przyrody: cisy w parku zamkowym oraz dąb Sienkiewicz w Parku Sienkiewicza

Praca w Szamotułach

Warto wspomnieć, że Szamotuły charakteryzuje wyjątkowo niska stopa bezrobocia w stosunku do reszty kraju. Na terenie miasta znajduje się siedziba firmy „Ster Sp. z o.o.”, producenta foteli autobusowych i tramwajowych, zatrudniającej około 300 osób w zakładach w Szamotułach i okolicznych miejscowościach. W bezpośredniej okolicy miasta zlokalizowana jest także jedna z najnowocześniejszych pralni ekologicznych w kraju, a także meblarnia, w której zatrudnienie znajduje około pięciuset osób. Ponadto, w zakładzie Hercules, wytwarzającym sprężyny, pracuje około 100 osób.

Noclegi Szamotuły

W związku ze swoim położeniem geograficznym oraz sytuacji gospodarczej miasta i okolicy, Szamotuły obfitują w hotele i noclegi. Ze względu na istniejące w mieście i bezpośredniej okolicy zakłady pracy, baza noclegowa stale się rozrasta. Hotel to nie jedyna opcja w Szamotułach. W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wachlarz kwater i noclegów pracowniczych. Dzięki naszej stronie wyszukiwanie odpowiedniego miejsca noclegowego jest łatwiejsze i bardziej intuicyjne niż kiedykolwiek wcześniej. U góry strony wpisz datę przyjazdu oraz wyjazdu, określ liczbę osób, dla których poszukujesz noclegu i wpisz nazwę miejscowości. System znajdzie odpowiednią ofertę dla Ciebie i Twoich pracowników, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wbrew pozorom w Szamotułach z łatwością znajdziesz odpowiedni nocleg.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...