Kwatery i noclegi pracownicze - Sosnowiec hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Sosnowiec

Sosnowiec

Miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim, przez które przepływa trzy rzeki: Czarna Przemsza, Biała Przemsza i Brynica. Miasto należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Sosnowiec zamieszkuje 191 795 mieszkańców na powierzchni 91,06 km².

Charakterystyczne miejsca

Odwiedzającym sosnowiec polecamy zobaczenie licznych pałaców, dworów, kościołów i obiektów sakralnych. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek Sielecki, który jest najstarszym obiektem w mieście. Miłośnicy zieleni znajdą także coś dla siebie. Odwiedzić można m.in. Park Sieleckich, Zespół Parkowo-Pałacowy Schöna, Park im. Stefana Żeromskiego i Park Mieroszewskich. Na terenie miasta działa kilka muzeów w tym Muzeum Geologiczne Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego, przed którym stoi wielkich rozmiarów model tyranozaura.

Transport

Przez miasto lub w niedalekim jego sąsiedztwie przebiega: autostrada A1, drogi ekspresowe S1 i S86, drogi krajowe nr 1, 86, 79 i 94. W Sosnowcu funkcjonuje 64 regularne linie autobusowe oraz 5 linii tramwajowych łączących miasta w aglomeracji śląskiej. 24 kilometry od miasta działa port lotniczy w Katowicach, obsługujący rocznie 5,5 miliona pasażerów.

Baza noclegowa

Dogodne położenie i bliskość szlaków komunikacyjnych sprawia, że w mieście funkcjonuje wiele hoteli, moteli i pensjonatów. Do najbardziej znanych zaliczyć można Hotel Centrum Sosnowiec, Boutique Hotel's Sosnowiec czy Pensjonat Sielec. Również pracownicy znajdą kwatery dla siebie. W naszej bazie danych znajdują się informacje o $hotel_no$ obiektach na terenie Sosnowca.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Wszystkie miejscowości od A do Z

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!

Proszę czekać...