Kwatery i noclegi pracownicze - Rembertów hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Rembertów

Rembertów to jedna z dzielnic Warszawy, położona tylko 8 kilometrów od ścisłego centrum stolicy. Korzystna lokalizacja Rembertowa wiąże się z jego centralnym położeniem na osi wschodniej granicy miasta, przy linii kolejowej i ważnych arteriach komunikacyjnych. 

Rembertów jako dzielnica Warszawy

Rembertów należy do najmniejszych pod względem zaludnienia dzielnic Warszawy, zamieszkuje tu 24 328 osób. Zabudowa dzielnicy to w większości domy jednorodzinne: w okresie międzywojennym Rembertów stanowił tzw. miasto-ogród, a więc zespół domów podmiejskich (w tym interesujących architektonicznie willi) wybudowanych w otoczeniu zieleni. Dzielnicę otaczają obszary leśne.

Rozwój Rembertowa od samego początku wiązał się z dwoma czynnikami: z koleją i armią. Osada powstała w 1866 roku przy stacji kolejowej na trasie słynnej kolei warszawsko-petersburskiej. Funkcjonowały tu także koszary armii rosyjskiej. W Rembertowie znajduje się dziś wiele instytucji i ośrodków o znaczeniu ogólnokrajowym, są to głównie ośrodki związane z obronnością. Należą do nich Akademia Sztuki Wojennej (główna uczelnia wojskowa Polski), Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii, Centralne Archiwum Wojskowe oraz sztab jednostki specjalnej GROM. Obecność tych obiektów na terenie Rembertowa korzystnie wpływa na infrastrukturę (sklepy, baza noclegowa, lokale gastronomiczne).

Rembertów: korzystne położenie i łatwy dojazd

Przejazd ze stacji kolejowej Warszawa Rembertów na stację Warszawa Wschodnia zajmuje tylko 6 minut. Przejazd na stację Warszawa Centralna to jedynie 17 minut. Pociągi kursują często, w godzinach szczytu co 10 minut. Ceny biletów kolejowych są niskie (na wymienionych trasach od 3 do 12 złotych). Dojazd z Rembertowa do głównych węzłów komunikacyjnych stolicy jest więc łatwy, szybki i tani. Możliwa jest także przesiadka do linii metra S2 (np. na przystanku węzłowym Stadion Narodowy). Gdy chodzi o kwatery pracownicze Rembertów wyróżniają więc optymalne warunki transportowe, możliwy jest szybki dojazd grupy pracowników do kluczowych punktów miasta za niewielką cenę. 

Także warunki komunikacji samochodowej są korzystne. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantuje Aleja Solidarności i Trasa W-Z. Szczególnie wygodny jest dojazd samochodami i busami do dzielnic południowych. Trasa Siekierkowska wraz z nowoczesnym Mostem Siekierkowskim łączy Rembertów bezpośrednio z Mokotowem, Wilanowem i Ursynowem. W sąsiedztwie Rembertowa znajduje się także wiele dynamicznie rozwijających się miast aglomeracji Warszawskiej (Wołomin, Marki, Zielonka, Kobyłka, Ząbki i Sulejówek) oraz trasa samochodowa Warszawa-Terespol.

Baza noclegowa Rembertowa

Zakwaterowanie w śródmieściu Warszawy jest drogie: oferująca tańsze noclegi Warszawa Rembertów jest więc korzystnym wyborem. Baza noclegowa Rembertowa jest przy tym stosunkowo bogata. Wpływają na to właśnie ceny noclegów i pokoi do wynajęcia, o wiele niższe, niż w Centrum, na Mokotowie czy nawet na Pradze - połączone z łatwym dojazdem i korzystną lokalizacją. 

Gdy interesują nas niedrogie noclegi Rembertów prezentuje się więc lepiej, niż większe dzielnice peryferyjne, takie jak Białołęka, Tarchomin, Wawer, czy Ursynów. Także jeśli w grę wchodzą pokoje do wynajęcia, Rembertów wyróżnia się na tle okolicznych dzielnic i miejscowości: wiąże się to z obecnością na terenie dzielnicy wyższej uczelni i obiektów wojskowych.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...