Kwatery i noclegi pracownicze - Radom hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Radom

Radom to największe miasto powiatowe w centralno-wschodniej Polsce. Historycznie należał do Małopolski, ale obecnie położony jest w województwie mazowieckim nad rzeką Mleczną. Radom uzyskał prawo składu w roku 1565. 

Charakterystyczne miejsca w Radomiu

Najcenniejszym zabytkiem Radomia jest bez wątpienia świetnie zachowana zabudowa centralnych dzielnic. Niektóre z nich datowane są na początek XIII w. Miasto słynie także z festiwalu jazzowego oraz Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego. Co dwa lata odbywają się tutaj także widowiskowe Międzynarodowe Pokazy Lotnicze RADOM Air Show, które niezmiennie przyciągają turystów z całego świata. 

Przez miasto przechodzi również słynny zielony szlak pieszy na trasie Pionki-Różki, który mierzy aż 44,8 km długości. W Radomiu kończy się też czarna trasa rowerowa z miejscowości Jedlinia-Letnisko. 

Transport w Radomiu

Radom jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą kraju. Leży na skrzyżowaniu szlaków drogowych i kolejowych, które łączą wschód z zachodem kraju oraz północ z południem. Przez miasto biegną też m.in. trzy drogi międzynarodowe oraz krajowe, w tym prowadząca z Gdańska do przejścia granicznego w Chyżne S7. Pod koniec lutego 2015 roku oddano do o użytku południową obwodnicę miasta.

W ramach regularnej komunikacji miejskiej, po mieście i sąsiednich gminach kursuje 26 linii autobusowych, zarówno dziennych jak i nocnych. Codziennie na ulice wyjeżdża około 130 pojazdów

W Radomiu znajduje się również cywilny port lotniczy - Radom-Sadków, a także lotnisko będące siedzibą Aeroklubu Radomskiego w pobliskim Piastowie. System lotniczej komunikacji miasta uzupełnia lądowisko znajdujące się na terenie Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego.

Baza noclegowa w Radomiu

Radom oferuje noclegi w różnych konfiguracjach. W mieście znajduje się m.in. wiele hoteli czterogwiazdkowych tj. Hotel Europejski, Aviator czy Nihil Novi, a także liczne hotele trzygwiazdkowe, w tym Gromada, Iskra, czy Poniatowski. Dla osób szukających noclegów w wersji budżetowej polecamy kwatery - Radom dysponuje takimi obiektami jak motele, pensjonaty czy schroniska młodzieżowe. 

Z roku na rok coraz bardziej popularne stają się również pokoje pracownicze i kwatery robotnicze w Radomiu. Jest to bez wątpienia rozwiązanie wygodne i tanie. Nic zatem dziwnego, że pokoje pracownicze w Radomiu cieszą się w mieście olbrzymią popularnością.

Noclegi pracownicze Radom oferuje w dobrym standardzie i w przystępnych cenach przez cały rok, również w okresach wzmożonego ruchu turystycznego. Nie ulega zatem wątpliwości, że dobry hotel pracowniczy w Radomiu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...