Kwatery i noclegi pracownicze - Ostrów Wielkopolski hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Ostrów Wielkopolski

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Ostrów Wielkopolski

Miasto to jest położone w województwie wielkopolskim na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad rzeką Obołok. Miasto rozciąga się na powierzchni 41,90 km² i  zamieszkuje je 72,5 tys. mieszkańców. Ostrów za siedzibę obrały sobie władze powiatu ostrowskiego i gminy wiejskiej Ostrów Wielkopolski.

Charakterystyczne miejsca

Zwiedzając Ostrów Wielkopolski nie sposób pominąć najstarszego zachowanego obiektu w mieście - Kościoła NMP Królowej Polski. Został on wybudowany w latach 1777-1778 w technologii szachulcowej. Będąc na rynku warto obejrzeć zabytkowe kamienice z przełomu XIX i XX wieku oraz Ratusz. Miłośnicy architektury zachwycą się Nową Synagogą. Wybudowana w stylu mauretańskim, jest jedyną w Polsce w pełni zachowaną synagogą wielkomiejską.

Transport

Przez miasto przebiegają: droga krajowa 11, droga krajowa 25, droga krajowa 36 oraz odcinek drogi ekspresowej S11. Ostrów Wielkopolski jest wielkim Węzłem kolejowym, z którego bezpośrednio można dostać się do Gdańska, Jeleniej Góry, Krakowa, Łodzi, Warszawy, Lublina, Leszna. W mieście funkcjonuje 27 linii autobusowych miejskich i podmiejskich. Najbliżej położonym portem lotniczym jest lotnisko Wrocław-Starachowice oddalone od centrum miasta o ok 100 km.

Baza noclegowa

W mieście funkcjonuje wiele hoteli, które oferują pokoje w różnym standardzie i cenie. Wśród nich można wymienić:

  • Hotel Komeda
  • Villa Royal
  • Hotel Granada
  • Hotel Borowianka
  • Hotel Pod Dębami.

W naszej bazie przedsiębiorcy znaleźć mogą wiele miejsc noclegowych dla swoich pracowników. hotel-pracowniczy.pl to $hotel_no$ obiektów przeznaczonych specjalnie dla robotników.


Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...