Kwatery i noclegi pracownicze - Ostrów Mazowiecka hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Ostrów Mazowiecka

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Ostrów Mazowiecka położona jest na terenie województwa mazowieckiego. Poprzednia nazwa miasta to Ostrów, a jej zmiana nastąpiła grudnia 1926. Według danych z 2016 roku miejscowość liczyła 22 741 mieszkańców. Prawa miejskie oparte o tzw. wzór chełmiński nadał miastu Bolesław IV w 1434 r. 

Charakterystyczne miejsca w Ostrowi Mazowieckiej

Ostrów Mazowiecka położona jest wśród gęstych lasów Puszczy Białej, zaraz obok trasy turystycznej prowadzącej na Warmię i Mazury. Jest to atrakcyjne miasto o niepowtarzalnym charakterze, które może się również pochwalić wyjątkowo bogatą historią i unikalną tradycją. Świadczą o tym choćby liczne ślady przeszłości, co znajduje swój wyraz m.in. w licznych zabytkach i miejscach pamięci. 

Będąc w Ostrowi Mazowieckiej warto zwrócić uwagę na takie miejsca, jak:

  • kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z połowy XIX wieku
  • drewniana kapliczka z 1830 r.
  • cmentarz rzymskokatolicki położony przy ul. Lubiejewskiej
  • park założony jeszcze w XIX wieku
  • bogato zdobiony ratusz neobarokowy z 1927 r. zlokalizowany przy ul. 3 Maja
  • hala targowa - jatki położona przy ul. Pocztowej
  • mury kościelne i cmentarne, których kamienia pochodzą z grzebaliska pogańskiego Żale
  • Dworek Rodzinny Niewęgłowskich położony przy ul. Mazowieckiej 44

7 października 2005 r. została tutaj otwarta trasa rowerowa im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego. Powstała ona m.in. dzięki współpracy gminy, miasta oraz nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka.

Transport w Ostrowi Mazowieckiej

Miasto położone jest na skrzyżowaniu ruchliwej drogi krajowej nr 8, w ważnym węźle komunikacyjnym o znaczeniu regionalnym, krajowym i międzynarodowym, na szlaku handlowym w stronę przejścia granicznego - Ogrodniki. 

Około 10 km na północny zachód od Ostrowi Mazowieckiej położone jest lądowisko Ostrów Mazowiecka-Grądy.

Baza noclegowa w Ostrowi Mazowieckiej

Ze względu na strategiczne położenie oraz wartość turystyczną, Ostrów Mazowiecka posiada hotele o dobrym standardzie, a także wysoko oceniane przez odwiedzających pensjonaty, klasyczne agroturystyki, a także liczne kwatery prywatne. 

Noclegi pracownicze Ostrów Mazowiecka oferuje w przystępnych cenach przez cały rok. Dzięki dobrej komunikacji z pozostałą częścią regionu, miasto prężnie się rozwija, co skutkuje nieustanną rozbudową istniejącej bazy noclegowej. Pracodawcy delegujący swoich podwładnych do pracy na terenie województwa mazowieckiego chętnie kwaterują ich w mieście, ze względu na dogodny dojazd w inne części regionu. Ostrów Mazowiecka noclegi pracownicze posiada w wysokim standardzie, dzięki czemu pracownicy kontraktowi chętnie tu wracają.  

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...