Kwatery i noclegi pracownicze - Offenbach hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Offenbach

Charakterystyka miasta Offenbach

Offenbach to miasto na prawach powiatu położone w Niemczech. Liczba ludności wynosi 121 747 mieszkańców, a całkowita powierzchnia miasta to 44,9 km2. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, usługowy i handlowy. Niegdyś miasto słynęło z przemysłu skórzanego, dziś jednak działalność ta w tych rejonach praktycznie zaniknęła. Jednym z ważniejszych zakładów, jakie znajdują się na terenie miasta, jest drugi co do wielkości producent maszyn drukujących - MAN Roland Druckmachinen. Na terenie miasta znajdują się również centra projektowe i działy rozwojowe producentów samochodów marki Honda i Hyundai. Miasto dąży jednak do tego, aby finalnie odejść od przemysłu ciężkiego i skupić się wyłącznie na rozwijaniu sektora usług. Offenbach posiada też rozbudowaną ofertę hoteli. Do miasta wciąż przyjeżdżają bowiem mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz obcokrajowcy w poszukiwaniu pracy.

Charakterystyczne miejsca w Offenbach

Miasto Offenbach może poszczycić się bogatą ofertą kulturową. Posiada ono również wiele terenów zielonych, które stanowią ciekawą atrakcję turystyczną. Podróżujący, będący w centrum powinni bezwzględnie zobaczyć:

  • Niemieckie Muzeum Skór,
  • Niemieckie Muzeum Butów,
  • Muzeum Kingspora,
  • Dom Historii Miasta,
  • hugenocki Kościół ewangelicki,
  • Park Lili,
  • Park Dreieich,
  • Park Zamkowy w Rumpenheim,
  • Zamek Isenburgów,
  • City Tower.

Transport w Offenbach

Transport szynowy w Offenbach realizowany jest przez pociągi regionalne Deutsche Bahn oraz VIAS GmbH, a także przez pociągi S-Bahn. W mieście znajduje się siedem stacji i przystanków kolejowych. Przejazdy autobusami realizowane są przez RKH, który realizuje regionalne kursy oraz przez OVB, który obsługuje lokalne trasy. Co ciekawe wszystkie linie autobusowe, pociągi S-Bahn oraz Deutsche Bahn mają wspólne bilety.

Baza noclegowa w Offenbach

Offenbach to miasto posiadające bogatą ofertę pokoi do wynajęcia. Oferta miasta pod względem usług hotelarskich wciąż rozbudowuje się o kolejne ciekawe propozycje. Każdy więc, kto poszukuje wygodnego i komfortowego miejsca podczas pobytu w Niemczech, znajdzie idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb, preferencji oraz oczywiście możliwości finansowych. Osoby, które poszukują pracy w Offenbach i przyjechali w tamte rejony wyłącznie w celach zarobkowych również znajdą nocleg dla siebie. W Offenbach nie brakuje bowiem hoteli pracowniczych, które spełniają wszystkie wymagania, a jednocześnie ceny w nich nie są wygórowane. Niezależnie więc czy za noclegiem rozgląda się biznesmen, turysta czy też osoba poszukująca pracy - miasto pod z pewnością zaoferuje pod tym względem rozwiązanie idealne.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...