Kwatery i noclegi pracownicze - Oborniki hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Oborniki

Strona 1 z 2

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Oborniki to niewielkie, wielkopolskie miasto. Obecnie żyje tam około 18 tysięcy ludzi. Wprawdzie nie znajdziemy tu światowej klasy zabytków, ale jego dużym atutem jest położenie. Turyści zmotoryzowani będą mogli odbyć stąd kilka interesujących wycieczek po regionie lub udać się do niedalekiego Poznania. Osoby poszukujące pracy mogą skorzystać z oferty licznych w okolicy firm stolarskich i zakładów zajmujących się przetwórstwem drewna.

Oborniki - co warto zobaczyć?

Wykopaliska archeologiczne potwierdzają długą historię Obornik. Niestety ciężko szukać tu pozostałości z dawnych wieków. Również kolejne stulecia oraz konkurencja Poznania i Gniezna nie były dla tego miasta zbyt łaskawe. Dziś pozostało ono jednym z wielu cichych miasteczek w tej części kraju. Kwatery prywatne w Obornikach mogą okazać się dobrym wyborem, dla tych którzy zechcą, aby miasto stało się dla nich bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Turyści będą tu mogli zobaczyć kilka interesujących zabytków:

  • Gotycki kościół parafialny (przebudowany w XVIII wieku),
  • Kościół św. Krzyża z XVIII wieku (o ciekawej szachulcowej konstrukcji),
  • Pozostałości klasztoru franciszkanów,
  • Barokowy kościół parafialny w Murowanej Goślinie (kilkanaście kilometrów na wschód),
  • Skrzyżowanie rzek Wełna i Nielba w Wągrowcu,
  • Skansen Pszczelarski w Swarzędzu,
  • Zabytkowe Szamotuły z zespołem zamkowym, średniowieczną basztą i bazyliką.

Pobliskie lasy to ciekawa propozycja dla osób poszukujących kontaktu z przyrodą. Lasy Rożnowskie dają możliwość wielu pieszych czy rowerowych wycieczek. Jesienią przyciągają też grzybiarzy.

Z Obornik możemy również bardzo szybko dostać się do Poznania czy Gniezna, gdzie zobaczymy wiele interesujących miejsc związanych z najdawniejszą historią naszego kraju. Ze względu na wysokie ceny hoteli w tych miastach tanie noclegi w Obornikach mogą okazać się konkurencyjną ofertą.

Oborniki - dojazd

Oborniki dzięki swojemu położeniu posiadają świetne połączenia z dużymi miastami naszego kraju. Koleje dojeżdżają stąd chociażby do Poznania czy Kołobrzegu. Autobusy łączą miasto z większością mniejszych lub większych miejscowości Wielkopolski. Istnieją również sezonowe kursy do Łodzi, Częstochowy czy Katowic.

Oborniki - noclegi

Trudno nazwać to miasteczko turystycznym czy przemysłowym zagłębiem, ale mimo to oferta noclegowa w mieście i jego okolicach jest zadowalająca. Hotel w Obornikach z pewnością sprosta oczekiwaniom nieco bardziej wymagających gości. Pozostali mogą zdecydować się na wynajem pokoi w Obornikach. Dzięki dobremu położeniu miasta i działalności kilku ważnych zakładów czy firm będziemy mogli skorzystać z usług hotelu pracowniczego w Obornikach.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...