Kwatery i noclegi pracownicze - Nowy Sącz hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Nowy Sącz

Charakterystyka miasta Nowy Sącz

Nowy Sącz to miasto na prawach powiatu, zlokalizowane w województwie małopolskim. Liczba ludności na koniec 2019 roku wynosiła pond 83 tysiące mieszkańców. Powierzchnia tego miasta wynosi 57,58 km2. Miasto to jest jednym z najstarszych miast w Małopolsce. Zostało lokowane 8 listopada 1292 roku jako miasto królewskie w ziemi królewskiej, czyli w jednostce terytorialnej średniowiecznego państwa polskiego. W mieście znajduje się wiele przedsiębiorstw, które zatrudniają ponad 500 osób. Jest to między innymi firma z branży budowlanej - Fakro, z branży kolejowej - Newag, z branży spożywczej - Konspol, a także z branży górniczej oraz produktów węglowych i technicznych - Nowosądecka Fabryka Urządzeń Górniczych "Nowomag" S.A., Cobex Polska Sp. z o.o. Z tego powodu do miasta przyjeżdża wiele osób poszukujących pracy z miast ościennych. W Nowym Sączu znajduje się więc wiele propozycji noclegów pracowniczych.

Co warto odwiedzić w Nowym Sączu?

Miasto Nowy Sącz jest bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym. Będąc w tym mieście, warto odwiedzić następujące miejsca:

 • Ratusz,
 • Bazylika kolegiacka św. Małgorzaty,
 • Kościół pw. św. Rocha,
 • Klasztor i kościół popijarski,
 • "Biały Klasztor",
 • Synagoga z 1746 roku,
 • Mury obronne miasta,
 • Zamek Królewski,
 • Sądecki Park Etnograficzny,
 • Dom robotniczy w stylu neogotyckim,
 • Nowy cmentarz żydowski - Kirkut,
 • Cmentarz Komunalny, gdzie znajduje się m. in. pomnik powstańców z 1831 roku, Grób Nieznanego Żołnierza z 1920 roku, Groby powstańców z 1863 roku, symboliczny grób ofiar terroru hitlerowskiego czy pomnik legionistów z I wojny światowej.

Gałęzie transportu

Przez miasto przebiegają drogi krajowe 28, 75 i 87. Za komunikację miejską odpowiada Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. W mieście funkcjonują autobusowe linie dzienne od 1 do 49 oraz dwie linie nocne 101 i 102. Wszystkie trasy realizowane są na terenie miasta oraz sąsiadujących miejscowości, co znacznie ułatwia komunikację. W mieście znajdują się trzy czynne stacje i przystanki kolejowe, a przez Nowy Sącz przebiegają dwa szlaki. Bezpośrednie połączenia z Nowego Sącza obejmują trasy do Krakowa, Krynicy, Tarnowa i wsi Rytro.

Pokoje do wynajęcia - Nowy Sącz

Hotele w Nowym Sączu dostępne na naszej stronie wpiszą się w oczekiwania każdego. Posiadamy rozbudowaną ofertę noclegową. Współpracujemy z hotelami na terenie całej Polski, w tym również w Nowym Sączu. Rozbudowana baza noclegowa w Nowym Sączu to luksusowe pokoje hotelowe i apartamenty, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe, a także hostele. Oferty noclegów w tym mieście z pewnością przypadną do gustu pracownikom przyjeżdżającym do pracy spoza Nowego Sącza, turystom pragnącym zwiedzić to urokliwe miasto oraz biznesmenom podróżującym w celach służbowych.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...