Zimmervermietung & Pension Satepo

Oferta podstawowa

Pan Marco Remus

  • place Friedensallee 19 , 99334 Ichtershausen
  • person 1-17 Liczba osób
  • Języki:
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.

Wyposażenie

  • smoke_freePokój dla niepalących

Ceny

TypIlośćLiczba osóbCena za noc od osoby

Opis

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Witamy w naszym pokoju wynajem i pensjonat

Nasze pokoje są najlepiej urządzone dla pracowników, monterów i pracowników budowlanych pracujących w terenie. Ale także wczasowicze i szczupli podróżni za proste roszczenie są mile widziani.

Niektóre pokoje można również przygotować w mgnieniu oka jako małe biuro lub jako tymczasowe biuro, opcjonalnie z noclegiem, w tym networkingiem. Każdy z naszych funkcjonalnych pokoi wyposażony jest w nowe meble, pościel, szafkę, stół i krzesło, a także telewizję satelitarną, a niektóre nawet HDTV. Oczywiście w cenę wliczone są ręczniki i proste śniadanie, z wyjątkiem pakietu instalatora.
Ponadto nasza wspólna kuchnia oferuje naczynia, zlewozmywaki, dwie lodówki, kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, czajnik i ekspres do kawy do bezpłatnego użytku. Kawa z filtrem i ekspres do cappuccino są dostępne dla szybkiej rozrywki.
W foyer / salonie mamy wspólny obszar z telewizją HD-SAT, gdzie można również spędzić miłe wieczory. Dla palaczy znajduje się wyspa dla palących na świeżym powietrzu. Nasz dom posiada nowoczesny system przetwarzania dokumentów do szybkiego faksowania, drukowania, kopiowania i skanowania funkcji do formatu A3, szerokopasmowy dostęp do Internetu do 16 MBit można włączyć po uzgodnieniu. Miejsca parkingowe są dostępne przed drzwiami na terenie własnym w wystarczającej liczbie od 18.00 wieczorem do 8.00 rano i przez cały weekend.

Hotelarze

  • Z nami od: czerwca 2016
  • Wskaźnik aktywności: 0%
  • Języki: niemiecki

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!