Ute's Fachwerk
Oferta podstawowaPani Ute Hagendorf-Butschke
- Języki:

Wyposażenie
Informacje dodatkowe
Pokój 1 - 3: 1 x podwójne łóżko (każde o szerokości 1,40 - 1,80 m), telewizor z ponad 160 kanałami w pokoju, Wi-Fi 100 MBit. Udostępnionych. Cena pokoju: 57,-- € (bez względu na to, czy 1 czy 2 osoby). Śniadanie na życzenie w cenie 10 € za osobę.
Opis
Dom szachulcowy jest nowoczesny i komfortowo urządzony - miłe miejsce do wypoczynku. Przy dobrej pogodzie można posiedzieć w ogrodzie w klimatycznym uzdrowisku Wolthausen w Südheide. Idealna baza wypadowa do odkrywania przyrody lub jednodniowych wycieczek do Heidepark Soltau.
Kuchnia i ogród są wspólne dla wszystkich gości i gospodarza. W domu z muru pruskiego znajdują się trzy pokoje gościnne. Do dyspozycji Gości jest wspólna łazienka.
Pyszne śniadanie jest płatne osobno na miejscu i wynosi 10 euro za osobę za dzień. Proszę dać mi znać na czas, zapłacone gotówką.
Gospodarz zabrania przebywania ze zwierzętami, imprezowania i palenia.
W przypadku wynajmu długoterminowego Twój pokój będzie przeze mnie sprzątany 1 raz w tygodniu. Do dyspozycji Gości jest również świeża pościel.
Hotelarze
- Z nami od: marca 2021
- Wskaźnik aktywności: 0%
- Języki: niemiecki
Inne hotele pracownicze w okolicy Winsen
Noclegi pracownicze w okolicy
- Noclegi pracownicze
Hanower (40 km) - Noclegi pracownicze
Brunszwik (69 km) - Noclegi pracownicze
Celle (12 km) - Noclegi pracownicze
Garbsen (48 km) - Noclegi pracownicze
Langenhagen (34 km) - Noclegi pracownicze
Peine (45 km) - Noclegi pracownicze
Lehrte (32 km) - Noclegi pracownicze
Gifhorn (61 km) - Noclegi pracownicze
Wunstorf (61 km)