Hammerhotel Halle

Pan Uwe Martens

 • place Johann-Sebastian-Bach 23 , 06124 Halle Saale
 • person 1-100 Liczba osób
 • Języki:
 • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.

Wyposażenie

 • wifi Wi-Fi
 • tv Telewizor
 • smoking_rooms Pokój dla palących
 • directions_car Parking dla samochodów osobowych
 • local_shipping Parking dla tirów
 • Grill

Informacje dodatkowe

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Niedrogie zakwaterowanie rzemieślników z najlepszymi połączeniami transportowymi

Nasz dom ma historyczne połączenie z rzemieślników, monterów i kierowców ciężarówek, którzy podróżują dużo i zwykle ciężko pracować przez ponad 8 godzin. Oferujemy ten cel grupy udogodnień do odpoczynku po męczące dni robocze, aby znaleźć różnorodność, do wymiany pomysłów z kolegami i podjąć nowe codzienne wyzwania następnego ranka. Jako zegarmistrz, jest codziennie świeżo parzona kawa "na dom"! W naszym sąsiad Kaufland, późnym przyjazdów może również sklep do 22:00 (poniedziałek-piątek) i gotować własną zupę we wspólnej kuchni. Innym sąsiadem jest stacja benzynowa, która jest otwarta codziennie do 23:00. Hammerhotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie B80, z którego szybko można dojechać do autostrad A143, A38, A9 i A14.

Dom grupowy do zakwaterowania grupowego

Zwłaszcza w weekendy, nasz dom jest doskonały jako Zakwaterowanie grupowe dla klubów, zajęć szkolnych, stowarzyszeń lub większych spotkań rodzinnych na urodziny lub rocznice ślubu, strony świąteczne itp. W Wynajem domu grupowego, cały dom należy do Ciebie sam i określić Caterer, Gości i programu. Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić Państwu indywidualną ofertę. W naszym domu znajduje się duże wydarzenie lub sala Imprezowa z rozległą technologią.

Ceny

Typ Ilość Liczba osób Cena za noc od osoby
Pokój jednoosobowy 10 1 od 29,00 €
Pokój dwuosobowy 10 2 od 18,90 €
Pokoje wieloosobowe 10 4 od 15,90 €

Opis

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Drodzy Goście,
Drodzy przyszli Goście,

Wszystko, co planujemy-zrobimy to z entuzjazmem i oczekiwaniem, te cechy powinny być również odczuwalne przez naszych przyszłych Gości w dniu przyjazdu i podczas pobytu. Nasza załoga idea nie składa się z wyszkolonych menedżerów hotelowych, ale raczej jesteśmy indywidualistami, żywymi ludźmi, graczami zespołowym i rodzicami wspaniałych dzieci.

Z wielu powodów nie chcemy odróżniać się po prostu jako Hotel, ale także jako gospodarz rodziny. Chcemy zaspokoić i inspirować każdego gościa, czy tylko spędzić jedną noc z nami lub chcesz dłuższy pobyt u nas. Już dziś czekamy na was jako gość w naszym domu. Nasze otwarcie planowane jest na początek 2019 (Wczesna rezerwacja w portalu rezerwacji).

Należy pamiętać, że przedstawione tu zdjęcia przedstawiają ilustracje przyszłego Hammerhotel.

Wynajem narzędzi

Dla monterów i rzemieślników, mamy większy zbiornik podstawowych narzędzi jakości dostępnych do wynajęcia, jeśli coś zostało zapomniane, złamane lub pilnie potrzebne. To właśnie o tym myśleliśmy.

Hotelarze

 • Z nami od: stycznia 2018
 • Wskaźnik aktywności: 100%
 • Języki: Niemiecki

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!