Gut ausgestattete Monteurwohnung nahe der Hansestadt Wismar

Pan Carsten Kuhnke

  • place Zum Gutshof 6 , 23974 Steinhausen
  • Języki:
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.
Wyposażenie
  • smoke_freePokój dla niepalących
Ceny
TypIlośćLiczba osóbCena za noc od osoby
Opis
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Mieszkanie montażowe w Steinhausen w pobliżu hanzeatyckiego miasta Wismar jest 55 m2 w rozmiarze i wyposażone dla maksymalnie 4 osób. Poprzez oddzielne wejście na Gable domu można wejść do mieszkania w korytarzu z korytarzu szafa, lustro i Szafka na buty.
Kuchnia wyposażona jest w 4 elektryczne płyty grzejne, piekarnik, zmywarkę do naczyń, lodówkę z zamrażarką, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster oraz stół z narożną ławką i krzesłami.
W łazience znajduje się prysznic, toaleta, pralka, umywalka i szafki. W jednej sypialni znajdują się 2 łóżka pojedyncze, szafa i telewizor. W drugiej sypialni znajdują się również dwa pojedyncze łóżka, szafa, stół z dwoma krzesłami i inny telewizor. W ogrodzie znajduje się część wypoczynkowa, Grill gazowy i grill na węgiel drzewny. Na miejscu dostępne są 2 miejsca parkingowe.
Apartament kosztuje 4 osoby 50, 00 € za noc, od 10 dni negocjacji.

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!