Ferienwohnung Filderstadt

Oferta podstawowa

Pani Puhahn

  • Brühlstrasse 35 , 70794 Filderstadt
  • 3-5 Liczba osób
  • Języki: German
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.

Wyposażenie

  • Kuchnia
  • Własna łazienka
  • Wi-Fi
  • Telewizor
  • Pralka
  • Pokój dla niepalących
  • Parking dla samochodów osobowych
  • Parking dla tirów
  • Balkon
  • Grill

Informacje dodatkowe

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Nowo wyremontowane, nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na górnym piętrze (do 5 gości, dodatkowe łóżko na życzenie) (ok. 45 m²) posiada przestronną część salonowo-jadalną z otwartą kuchnią i barem. Dwie sypialnie mają po 2 pojedyncze łóżka; W salonie znajduje się jedno łóżko queen-size, które można również wykorzystać jako coach. Wysokiej jakości kuchnia jest w pełni wyposażona: zmywarka, lodówka i zamrażarka, kuchenka indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, ekspres do kawy z filtrem, czajnik. Łazienka ma przestronny prysznic od podłogi do sufitu. Jest tu prywatny, piękny balkon skierowany na południowy zachód z daszkiem, wyposażony w meble.
Sprzęt:
• 2 sypialnie z 2 pojedynczymi łóżkami każda (do 4 osób)
• 1 łóżko queen size o szerokości 1,40 m w salonie (1 osoba)
• Dostępne dodatkowe łóżka
• Łóżeczko dostępne na życzenie
• Zwierzęta domowe dozwolone na życzenie
• Duża część dzienno-jadalna z otwartą kuchnią i barem
• Nowoczesny stół jadalny
• Telewizja satelitarna Telewizor z płaskim ekranem
• Kuchnia z kuchenką indukcyjną, lodówką, zamrażarką, zmywarką
• Mikrofalówka, ekspres do kawy, toster, naczynia
• Zaprojektowanie łazienki z prysznicem montowanym na podłodze, toaletą i umywalką
• Duży balkon z markizą i meblami balkonowymi.
• Darmowe Wi-Fi
• Bezpłatny parking bezpośrednio przed domem
• Korzystanie z pralki/suszarki na żądanie (5€/pranie)

Ceny

TypIlośćLiczba osóbCena za noc od osoby
Apartamentod 23,00 €

Opis

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Dom mieszkalny znajduje się w Filderstadt-Sielmingen, w spokojnej dzielnicy mieszkalnej na południu Stuttgartu – zaledwie 6 km od targów i lotniska. Obejmuje dwa apartamenty dwupokojowe, a także mieszkanie trzypokojowe i czteropokojowe, które można rezerwować razem, ale także osobno.

Okolica:
Piekarnię, supermarket, restaurację itp. można dojść pieszo w 5 minut. W sąsiednim domu naprzeciwko można kupić produkty regionalne, takie jak jajka, warzywa itp. Jest też targ penny market (otwarty do 22:00) około 500 m dalej. Na szybki głód jest tuż za rogiem pyszny bar z kebabem (bardzo miły właściciel piecze kebab na świeżo...) Dalsze obiekty handlowe znajdują się w promieniu 2 km.

Środki transportu:
Jest dogodnie położona (przy A8, A81, B 27 i B 312), z bezpłatnym parkingiem tuż przed domem. B27 jest oddalona o 2-3 minuty jazdy, która prowadzi bezpośrednio na targi/lotnisko (10 min), A8 lub Stuttgart (20-25 min). Reutlingen, Metzingen (znane Outlet City) i Tübingen można również dojechać samochodem w 15-20 minut.
Można też łatwo dojechać na targi i lotnisko komunikacją miejską (autobus 817 i S2). Przystanek autobusowy ("Lange Straße", autobus 817) znajduje się około 50 m od miejsca noclegowego. Stacja S-Bahn znajduje się 1700 metrów dalej.

Hotelarze

  • Z nami od: października 2020
  • Wskaźnik aktywności: 100%
  • Języki: niemiecki

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!