eNz Home

Oferta podstawowa

Pan Enis Kazancioglu

  • place Sonnebergerstrasse 38 , 90522 Oberasbach bei Nürnberg
  • person 1-20 Liczba osób
  • Języki:
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.

Wyposażenie

  • smoke_free Pokój dla niepalących

Ceny

Typ Ilość Liczba osób Cena za noc od osoby
Pokój jednoosobowy 4 4 od 20,00 €

Opis

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

MAMY WIĘCEJ LOKALIZACJI. ZAPYTAJ NAS.

Opis Sonnebergerstrasse

Opis w języku niemieckim

Adres: Sonnebergerstrasse 38, 90522 Oberasbach (-> Norymberga 2 km, -> Centrum Norymbergi 9,2 km, -> supermarket i restauracja itp. 1km)

Wyposażenie: W-Lan, telewizja satelitarna, łóżko, kołdra, poszewki na kołdry, krzesło, stół, zamykana szafa (prosimy o przyniesienie kłódki), własna lodówka w pokoju, wspólna łazienka / WC (1:3), wspólna kuchnia (1:6), pralka, ogród (grill; Sezonowe). Na ogół nie zapewniamy ręczników i szamponu, dla większych grup jest to możliwe za opłatą.

Koszt: Ceny wahają się od 9-29 € za łóżko za dzień. Cena za pokój jest obliczana na podstawie maksymalnej pojemności X ceny za łóżko za dzień. Zalecamy wynajęcie całego pokoju. Pokój ten może pomieścić maksymalnie X łóżek, pokój można również zarezerwować jako pokój jednoosobowy / dwuosobowy za dodatkową opłatą.

Dostęp / przyjazd / Parking: Drzwi ogrodowe można otworzyć bez klucza, drzwi wejściowe można otworzyć chipem, drzwi wejściowe do mieszkania otwierają się po obróceniu gałki, pokój jest otwierany kluczem pielęgnic. Możesz przyjechać między 14:00-20:00 (w innych godzinach skontaktuj się z nami.) Klucze znajdują się w polu na klucze, otrzymują film wysłany przez Whatsapp, jak dostać się do kluczy. Kilka samochodów osobowych lub ciężarowych można bezpłatnie zaparkować przy Eisenacherstrasse. Prosimy o korzystanie z tego miejsca parkingowego, parkowanie na naszym terenie nie jest niestety możliwe.

Wszystkie informacje bez gwarancji, błędy i zmiany zastrzeżone.

Hotelarze

  • Z nami od: sierpnia 2019
  • Wskaźnik aktywności: 0%
  • Języki: niemiecki

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!