eNz Home

Pan Enis Kazancioglu

  • place Sonnebergerstrasse 38 , 90522 Oberasbach bei Nürnberg
  • person 1-20 Liczba osób
  • Języki:
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.

Wyposażenie

  • smoke_free Pokój dla niepalących

Ceny

Typ Ilość Liczba osób Cena za noc od osoby
Pokój jednoosobowy 4 4 od 20,00 €

Opis

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

MAMY WIĘCEJ LOKALIZACJI. ZAPYTAJ NAS.

Sonnebergerstrasse Opis

Opis niemiecki

Adres: Sonnebergerstrasse 38, 90522 Oberasbach (-> Norymberga 2 km, -> centrum Norymbergi 9,2 km, -> supermarket & restauracja itp. 1km)

Udogodnienia: W-Lan, telewizja satelitarna, łóżko, kołdra, kołdra, poszewki na kołdrę, krzesło, stół, zamykana szafa (proszę zabrać ze sobą kłódkę), własna lodówka w pokoju, wspólna łazienka/WC (1:3), wspólna kuchnia (1:6), pralka, ogród (grill; Sezonowe). Generalnie nie zapewniamy ręczników & szamponów, dla większych grup jest to możliwe za opłatą.

Koszt: Ceny wahają się od 9-29 € za łóżko dziennie. Cena za pokój jest obliczana na podstawie maksymalnej pojemności X ceny/łóżka za dzień. Zalecamy wynajęcie całego pokoju. Pokój ten może pomieścić maksymalnie łóżek X, a pokój można zarezerwować jako pokój jednoosobowy/dwuosobowy za dodatkową opłatą.

Dostęp / Przyjazd / Parking : Drzwi ogrodowe można otworzyć bez klucza, drzwi wejściowe można otworzyć za pomocą chipa, drzwi wejściowe do mieszkania otwierają się, gdy gałka jest odwrócona, pokój jest otwierany kluczem pielęgnicowym. Możesz przyjechać między 14:00-20:00 (w innych godzinach prosimy o kontakt). Klucze są w skrzynce na klucze, otrzymują film wysłany przez WhatsApp, jak dostać się do kluczy. W mieście Eisenacherstrasse można bezpłatnie zaparkować kilka samochodów osobowych i ciężarowych. Prosimy o korzystanie z tego miejsca parkingowego, parking na naszym terenie niestety nie jest możliwy.

Wszystkie informacje bez gwarancji, błędów i zmian zastrzeżone.

Hotelarze

  • Z nami od: sierpnia 2019
  • Wskaźnik aktywności: 0%
  • Języki: Niemiecki

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!