Kwatery i noclegi pracownicze - Monachium hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Munich

Miasto położone na południu Niemiec, na Wyżynie Bawarskiej nad rzeką Izarą. Jest siedzibą rejencji regionu Monachium, Górna Bawaria oraz stolicą kraju związkowego Bawaria. Na powierzchni 310 km² mieszka niemalże półtora miliona mieszkańców, co czyni Monachium trzecim miastem Niemiec pod względem liczby ludności. Ponadto jest głównym ośrodkiem kulturalno-naukowym i gospodarczym w południowej części kraju.

Zwiedzanie w Monachium

Miejsca warte zobaczenia:

  • Kościół świętego Piotra - najstarszy monachijski kościół w stylu gotyckim, pochodzi z XII wieku,
  • Katedra Najświętszej Marii Panny - pochodząca z XV wieku najbardziej znana świątynia w Monachium,
  • Kościół Ducha Świętego - początkowo gotycki kościół, jednak w XVIII wieku przebudowany na styl barokowy,
  • Bürgersaal - barokowy kościół dwukondygnacyjny z XVIII wieku z wnętrzem w stylu rokoko,
  • Alter Hof - rezydencja cesarska Ludwika IV Bawarskiego, zbudowana w XIII wieku, odnowiona w 1950 roku,
  • Nowy Ratusz - neogotycka budowla z XIX wieku, usytuowana niedaleko zrekonstruowanej gotyckiej wieży Starego Ratusza.

Oprócz wielu zabytków architektury, warto zwiedzić założony w 1788 roku Ogród Angielski, który leży w samym sercu miasta. Został założony na terenie prywatnego lasu. Zajmuje powierzchnię ponad 4,17 km², co czyni go największym śródmiejskim parkiem świata. Na terenie ogrodu znajdują się ogrody piwne wokół chińskiej wieży, wzniesienie z kopułą na greckich kolumnach w stylu klasycznym, które jest jednocześnie punktem widokowym na centrum miasta.

Transport w Monachium

Monachium jest w posiadaniu doskonale rozbudowanej infrastruktury transportowej. W aglomeracji monachijskiej znajduje się osiem linii metra, liczne linie autobusowe i tramwajowe, kolej regionalna oraz szybka kolej S-Bahn. Od 2006 roku miasto jest połączone z Norymbergą trasą kolei dużych prędkości ICE. Przez miasto przebiegają autostrady A8 i A9, natomiast 30 kilometrów od centrum znajduje się port lotniczy, obsługujący ponad 34 miliony pasażerów rocznie.

Baza noclegowa w Monachium

Dzięki postępującemu rozwojowi miasta, w Monachium cały czas tworzą się nowe miejsca noclegowe. Nieustannie powiększająca się oferta obejmuje hotele, motele, apartamenty i pensjonaty, a wiec pokój do wynajęcia w Monachium to żaden problem. Jednymi z najpopularniejszych hoteli są: Hotel Marc, Hotel Prinzregent, Hotel Königshof, Hotel Westside Garni.

Oferta noclegowa dostępna na hotel-pracowniczy.pl skierowana jest głównie dla przedsiębiorców, poszukujących kwater pracowniczych dla swoich pracowników. W Monachium, hotele pracownicze to tylko jedna z dostępnych form noclegów. W naszej bazie można znaleźć także pokoje oraz kwatery pracownicze.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...