Kwatery i noclegi pracownicze - Mielec hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Mielec

O mieście

Mielec jest to miasto przemysłowe leżące  w południowo-wschodniej Polsce, w województwie Podkarpackim. Położone w malowniczej kotlinie Wisłoki,

Miasto liczące 60 504 mieszkańców ( zgodnie z danymi z roku 2016) z czego 58% osób w wieku produkcyjnym. Pracujący w przemyśle i budownictwie stanowią około 40 % stąd tak duże zapotrzebowanie na hotele dla pracowników.


W mieście powstają cały czas nowe inwestycje takie jak budowa  obwodnicy Mielca DW 985 (Tarnobrzeg -Dębica) której wartość szacuje się na 37 do 75 mln PLN. Tak duża inwestycja z pewnością przyciągnie dużą liczbę pracowników, a co za tym idzie zapotrzebowanie na hotele pracownicze w Mielcu.

Najbardziej rozpoznawalną firmą w mieście są z pewnością Polskie Zakłady Lotnicze produkujące samoloty i śmigłowce.

W mieście funkcjonuje również Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK MIELEC.


Firmy ciągle poszukują  pracowników z dalszych rejonów Podkarpacia a co za tym idzie zwiększa się zapotrzebowanie na hotele pracownicze w Mielcu. Naprzeciw oczekiwaniom pracowników wychodzą duże hotele w uzależnionych od wymagań standardach, mniejsze motele oraz pokoje gościnne, Osoby szukające kwatery z pewnością znajdą nocleg w dogodnej dla siebie lokalizacji i cenie.

Miejsca które warto zwiedzić w Mielcu

Rynek w Mielcu jest jednym z miejsc które upodobali sobie zarówno mieszkańcy jak i turyści.

Z pewnością do miejsc które trzeba zobaczyć w Mielcu, musimy zaliczyć Pałacyk Oborskich który obecnie jest siedzibą Muzeum Regionalnego.

Równie często odwiedzana przez turystów jest z XVI w. Bazylika pod wezwaniem św . Mateusza wraz  z jej przyległościami.

Transport

W Mielcu funkcjonuje duża ilość przewoźników prywatnych dzięki czemu bez problemu dojedziemy do największych miast w Polsce takich jak:

  • Warszawa,

  • Kraków,

  • Rzeszów,

  • Kielce,

  • Łódź.

Inwestycje

W roku 2018 planowany również jest początek modernizacji kolei w mieście, co ma przywrócić ruch kolejowy do Miasta. Takie inwestycje sprzyjają w dużym stopniu rozwojowi przemysłu, handlu oraz poprawiają komfort życia mieszkańców. Zawsze przy budowie dużych obiektów pojawia się zapotrzebowanie na pracowników budowlanych, którzy potrzebują zakwaterowania. Dzięki temu rodzi się także dodatkowe źródło dochodu dla osób, które oferują nocleg i kwatery dla pracowników. Dobra lokalizacja hotelu jest kluczowa, aby wynająć go jak największej liczbie osób dlatego w naszej wyszukiwarce znajdziesz mapę z zaznaczonymi miejscami noclegowymi. Jeżeli obiekt znajduje się blisko inwestycji to jest zdecydowanie chętniej wynajmowany bez względu na cenę i standard ponieważ czas dojazdu generuje dodatkowe koszty i skraca dzień pracy.


Noclegi robotnicze godne polecenia


Pokoje w dobrej lokalizacji

Pokoje w centrum Mielca (ul.Wolności 116)

Obiekt przystosowany do wynajęcia dla większej grupy pracowniczej, jak i mniejszej ilości osób.

Pokoje zamykane na klucz,  są umeblowane jak również posiadają TV oraz dostęp do  bezprzewodowego internetu. Łazienki z kabinami prysznicowymi ,do dyspozycji gości ręcznik i pościeli.

Na każdym z pięter znajduje się kuchnia wyposażona w sprzęt agd jak i zastawy stołowe do ogólnej dyspozycji.


Pracownicze Domki

Domki Letniskowe

Domki zlokalizowane w przybliżeniu 1 km od strefy ekonomicznej oraz obwodnicy Mielca. Możliwość zamieszkania 8 lub 12 osób. Domy idealne dla pracowników  z łazienkami. Przed budynkami duża ilośc miejsc parkingowych. W pobliżu zalew i plaża z możliwością wypoczynku.

Atrakcyjne ceny.


Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...