Kwatery i noclegi pracownicze - Mannheim hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Mannheim

Strona 1 z 6

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Charakterystyka miasta Mannheim

Mannheim to miasto położone w południowo-zachodniej części Niemiec. Liczy ono ponad 300 tysięcy mieszkańców. Nazwa miasta pierwszy raz została odnotowana w ramach legalnej transakcji w 766 roku. Miasto jest siedzibą wielu znanych koncernów jak Daimler, John Deere, Roche, Unilever, Phoenix Group czy Siemens. Z uwagi na tak rozwiniętą gospodarkę praca w Mannheim jest atrakcyjna nie tylko dla rdzennych mieszkańców, ale również dla osób przyjezdnych z innych krajów. To właśnie dlatego Mannheim jest miejscem, w którym powstają liczne hotele pracownicze, które służą przyjezdnym.

Charakterystyczne miejsca w Mannheim

W Mannheim znajdują się liczne atrakcje, które są warte zobaczenia zarówno przez turystów, jak i przez osoby, które w Mannheim znajdują się w celach zarobkowych. Poniżej znajdują się informacje o tym, co warto zobaczyć w Mannheim. Jest to między innymi:

  • Luisenpark,
  • Paradeplatz,
  • Planetarium,
  • Reiss-Engelhorn-Museen,
  • Mannheimer Wasserturm - Wieża ciśnień otoczona pięknym parkiem,
  • Technoseum Mannheim,
  • Kościół jezuicki,
  • Farnmeldeturm Mannheim - wieża telekomunikacyjna,
  • Marktplatz Brunnen,
  • Muzeum Historii Współczesnej Mannheim.

Transport w Mannheim

Mannheim otoczony jest pierścieniem autostrad, które znacznie ułatwiają komunikację. W Mannheim znajduje się również główny dworzec kolejowy, który jest najważniejszym węzłem kolejowym w południowo-zachodniej części Niemiec. Lokalny transport publiczny obejmuje S-Bahn RheinNeckar. W mieście funkcjonuje 11 linii tramwajowych oraz wiele linii autobusowych, które obsługiwane są bezpośrednio przez Rhein-Neckar-Transport. W Mannheim znajduje się również metro, jest to jednak tylko jeden przystanek - Dalbergstraße. Miasto ma także swój port rzeczny, drugi co do wielkości w całych Niemczech.

Baza noclegowa w Mannheim

Mannheim charakteryzuje się wysoce rozbudowaną bazą noclegową dla turystów oraz osób, które przyjechały do miasta w celach zarobkowych. Szeroka gama rozwiązań oraz oferta zróżnicowana pod względem cenowym pozwala znaleźć rozwiązanie dla każdego, które wpisze się w możliwości finansowe podróżujących. Każdy hotel w Mannheim cechuje się wysokim standardem. Hotele pracownicze w Mannheim są niezwykle wygodne i komfortowe. Z oferty mogą skorzystać także właściciele firm, którzy delegują swoich pracowników do pracy. Hotele w Mannheim bez wątpienia odpowiedzą na potrzeby wszystkich podróżujących, niezależnie czy będzie to wyjazd służbowy, biznesowy, turystyczny, czy zarobkowy.

Dzielnice w Mannheim


Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...