Kwatery i noclegi pracownicze - Leverkusen hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Leverkusen

Leverkusen to miasto w Niemczech, położone w zachodniej części kraju, w niewielkiej odległości od Kolonii. Zamieszkuje je około 163 838 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 78,87 km². Zostało utworzone w wyniku połączenia kilku wsi, co nastąpiło w 1930 roku.

Co warto zobaczyć w Leverkusen?

Leverkusen znane jest między innymi z klubu piłkarskiego Bayer 04 Leverkusen. Miłośnicy piłki nożnej powinni więc obejrzeć stadion BayArena, który imponuje swoim wyglądem i liczbą widzów, jaką jest w stanie pomieścić. Znakomitym sposobem na spędzenie czasu na świeżym powietrzu będzie wybranie się do ogrodu japońskiego, by podziwiać malowniczą zieleń. Nie brakuje też zabytków, takich jak: barokowy most Morsbroich czy mauzoleum Carla Duisberga.

Transport w Leverkusen

Na terenie miasta przecinają się trzy autostrady, które łączą Leverkusen z Hamburgiem, Kolonią, Oberhausen, czy Frankfurtem. Dzięki niewielkiej odległości od Kolonii można szybko dostać się na działające tam lotnisko. W Leverkusen funkcjonuje dobrze zorganizowana komunikacja miejska, którą tworzą: sieć szybkiej kolei, tramwaje, oraz autobusy.

Oferta noclegowa w Leverkusen

Niemcy to państwo atrakcyjne pod względem turystycznym, a jednocześnie posiadające kuszący rynek pracy. Satysfakcjonujące zarobki, ciekawa praca i stosunkowo niewielka odległość od Polski, która umożliwia szybki dojazd, sprawiają, że za zachodnią granicę stale wyjeżdża wiele osób. Nie ma większego znaczenia to, czy dana osoba wyjeżdża szukać zatrudnienia na własną rękę, czy należy do większej grupy, którą do Niemiec oddelegował pracodawca, w obu tych przypadkach niezbędny jest nocleg. Zatrzymać się można w różnego rodzaju hostelach, hotelach, mieszkaniach przeznaczonych na wynajem krótkotrwały, oraz w kwaterach i pokojach pracowniczych.

W Leverkusen, hotel w przypadku dłuższego pobytu będzie nieopłacalną opcją. Wyjątkiem są hotele pracownicze, które różnią się od tych zwykłych, jednak wciąż oferują komfortowe warunki i wszelkie niezbędne wyposażenie. Jeśli chodzi o noclegi pracownicze, to Leverkusen ma naprawdę wiele do zaoferowania. Ten segment branży hotelarskiej stale się rozwija, bowiem jest to rozwiązanie coraz częściej preferowane przez firmy i jej pracowników. Oddelegowani przez właściciela przedsiębiorstwa podwładni zostają zakwaterowani w umeblowanych pokojach, które z reguły zapewniają dostęp do rozrywki w postaci Internetu i telewizji, a do ich dyspozycji znajdują się pomieszczenia wspólne, takie jak kuchnia. Obiekty położone są w różnych lokalizacjach, co sprawia, że z powodzeniem można wybrać taką, która będzie najbardziej ułatwiała dotarcie do miejsca pracy.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...