Kwatery i noclegi pracownicze - Koszalin hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Koszalin

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Charakterystyka miasta Koszalin

Koszalin to miasto na prawach powiatu, które znajduje się w północno-zachodniej Polsce, a ściślej mówiąc w województwie zachodniopomorskim. Powierzchnia Koszalina wynosi 98,34 km2, co czyni je drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim oraz największym miastem regionu środkowopomorskiego. Liczba ludności oscyluje w okolicach 107 tysięcy. Koszalin to duże centrum gospodarcze Pomorza, gdzie działa Państwowe Gospodarstwo Rybackie Koszalin. Miasto jest też średniej wielkości ośrodkiem przemysłowym, spożywczym oraz drzewnym. W Koszalinie znajduje się też fabryka styropianu Arbet oraz spółdzielnia mleczarska Mlekosz. Na terenie miasta znajdują się liczne oferty noclegowe, na przykład kwatery pracownicze. Koszalin to miejsce, które na pewno zapamiętasz.

Co warto odwiedzić

Koszalin to miasto, które stanowi ciekawą atrakcję turystyczną dla podróżujących. Warto podkreślić, że niektóre zabytki miasta znajdują się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego, tuż obok zabytków znajdujących się w państwach takich, jak Dania czy Niemcy. Zabytki i miejsca warte zobaczenia to:

  • Mury Miejskie,
  • Domek Kata (siedziba Teatru),
  • neogotycki Kościół św. Józefa Oblubieńca,
  • Pałac Młynarza i młyn z XIX wieku,
  • kamienica gotycka z XV wieku,
  • Park Miejski im. Książąt Polskich,
  • Bałtycki Teatr Dramatyczny,
  • neogotycki budynek Archiwum Państwowego,
  • skansen Kultury Jamneńskiej.

Gałęzie transportu

Przez Koszalin przebiegają dwie drogi krajowe. Jeśli chodzi o transport kolejowy, to zwykle w mieście działają dwie linie kolejowe i jedna wąskotorowa w sezonie wakacyjnym, która funkcjonuje jako atrakcja turystyczna. Komunikacja miejska realizowana jest autobusami przez Miejski Zakład Komunikacji w Koszalinie. W mieście obowiązuje stale 18 linii, a w sezonie pojawiają się jeszcze trzy dodatkowe. W przypadku transportu lotniczego natomiast warto wspomnieć o lotnisku oddalonym o 23 kilometry od miasta – Koszalin-Zegrze Pomorskie. W chwili obecnej jednak nie jest to już lotnisko cywilne. Wykorzystywane jest jedynie przez Aeroklub Koszaliński i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Kwatery pracownicze – Koszalin

Koszalin dysponuje bogatą ofertą noclegową dla turystów i przedsiębiorców. Szczególnie warte podkreślenia są kwatery pracownicze. Koszalin to odpowiednie dla wielu osób miasto. Dzięki przystępności cenowej i różnorodności, każdy może znaleźć nocleg idealnie dopasowany do swoich indywidualnych możliwości, w tym finansowych.

Nasza baza hotel-pracowniczy.pl zawiera liczne kwatery pracownicze w Koszalinie, dzięki czemu oferta jest idealna zarówno dla pracowników, którzy pracują poza miejscem zamieszkania i samodzielnie szukają dla siebie noclegów na ten czas oraz dla właścicieli firm, którzy delegują do pracy w Koszalinie większą grupę pracowników.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...