Kwatery i noclegi pracownicze - Kolonia hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Köln

Kolonia jest czwartym co do wielkości miastem Niemiec i największym w regionie Nadrenii Północnej-Westfalii. Położona jest nad rzeką Ren, na zachodzie kraju pomiędzy Bonn a Dusseldorfem. Kolonia to największe pod względem kulturalnym, gospodarczym i historycznym miasto Nadrenii. Obecnie zamieszkuje ją ponad 1 mln mieszkańców.

Charakterystyczne miejsca w Kolonii

Kolonia to miasto wyjątkowo energetyczne, liberalne i niezwykle barwne. Warto je odwiedzić m.in. ze względu na imponującą gotycką katedrę Kölner Dom, a także z uwagi na legendarny karnawał i coroczną paradę LGBT, która w Niemczech przyciąga tłumy osób z całej Europy. 

W Kolonii warto także zobaczyć:

  • 12 romańskich kościołów wybudowanych w latach 1150-1250
  • zabytkowy ratusz
  • stanowisko archeologiczne z ruinami starożytnego rzymskiego pretorium
  • Gürzenich - miejska sala koncertowa i festiwalowa
  • pozostałości miejskich murów i fortyfikacji
  • most Hohenzollernów - zwany niekiedy mostem miłosnych kłódek
  • Rheinauhafen - teren łączący nowoczesną i nieco ekstrawagancką architekturę ze wspaniałymi zabytkowymi budowlami portowymi. 
  • parki i liczne tereny zielone 
  • ogród botaniczny
  • zoo

Kolonia znana jest również z tzw. „Veedel” czyli tradycyjnych dzielnic. Najbardziej popularna część miasta to artystyczne Agnesviertel. Można tam znaleźć niezależnych projektantów, wspaniałe księgarnie, bary i niezliczone galerie sztuki, a także nieco surrealistyczne pchle targi. Kolonia posiada również jedną z najlepszych w świecie kolekcji muzeów, które w większości mieszczą się w oszałamiających architektonicznie budynkach. 

Transport w Kolonii

Kolonia może się poszczycić doskonałą siecią transportu publicznego, która składa się z tramwajów, autobusów i lokalnych pociągów. W południowo-wschodniej części miasta znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy im. K. Adenauera. Obsługuje on połączenia lotnicze do wielu  miast europejskich (m.in. do Warszawy, Gdańska i Krakowa), a także do Afryki i Azji.

Baza noclegowa w Kolonii

Kolonia to znane na całym świecie miasto targowe o międzynarodowym znaczeniu. Podczas ważnych wydarzeń, Kolonia oferuje noclegi w mocno zawyżonych stawkach.

Regularny wzrost liczby ludności napływowej warunkuje regularne pojawianie się nowych obiektów noclegowych. Hotele w Kolonii w Niemczech to jednak nie tylko wysokiej klasy cuda architektury, ale również hostele, apartamenty do wynajęcia oraz kwatery prywatne. 

Noclegi pracownicze w Kolonii są zatem bardzo popularną opcją wśród pracowników kontraktowych. Z uwagi na niewygórowane ceny oraz praktyczność takiego rozwiązania, coraz więcej firm decyduje się na pracowniczy hotel w Kolonii.

Dzielnice w Köln


Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...