Kwatery i noclegi pracownicze - Kołobrzeg hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Kołobrzeg

Charakterystyka miasta Kołobrzeg

Kołobrzeg to miasto w powiecie kołobrzeskim, które leży w województwie zachodniopomorskim. Kołobrzeg prawa miejskie nabył w 1255 roku. Jest to miejscowość licząca 46 tysięcy mieszkańców, a jej powierzchnia wynosi 25,67 km2. Kołobrzeg dzięki warunkom przyrodniczym uznawany jest za uzdrowisko, głównie pod względem leczenia chorób dróg oddechowych. Miasto jest też kolebką kultury. Podczas sezonu w Kołobrzegu odbywają się bowiem liczne koncerty znanych zespołów, a także występy kabaretowe. W okresie wiosenno-letnim następuje wzrost zapotrzebowania pracowników do branży gastronomicznej oraz hotelarskiej, a także w porcie morskim. Na terenie miasta morskiego znajdują się liczne kwatery pracownicze. Kołobrzeg to miejsce, w którym potrzebujesz znaleźć nocleg? Dobrze trafiłeś!

Co warto odwiedzić

W Kołobrzegu znajduje się wiele ciekawych zabytków i miejsc, które warto zobaczyć w wolnej chwili. Warte uwagi atrakcje turystyczne to:

 • Molo w Kołobrzegu,
 • Okręt ORP Fala,
 • Bindaż - wyjątkowa architektura parkowa,
 • Fort Wilczy (Amfiteatr),
 • Muzeum Oręża Polskiego,
 • Muzeum Figur Woskowych,
 • Pomnik Rybaka i Rybaczki,
 • Źródło solankowe,
 • Ogrody Hortulus Spectabilis,
 • Zieleniewo - Miasteczko Rozrywki,
 • Bastion Panzer - Centrum Atrakcji Wojskowych.

Gałęzie transportu

Z Kołobrzegu wychodzi droga krajowa oraz dwie drogi wojewódzkie. Za transport publiczny odpowiada Komunikacja Miejska Kołobrzeg, która realizuje usługę autobusami kursującymi po mieście 12 liniami. W sezonie od kwietnia do października z kołobrzeskiego portu wypływają rejsy turystyczne z pasażerami. W porcie działają także nabrzeża przeładunkowe, dwie stocznie oraz Lokalne Centrum Pierwszej Sprzedaży Ryb. W centrum, na wyspie Solnej znajduje się marina, która może pomieścić 50 jachtów.

Hotele pracownicze – Kołobrzeg

Z uwagi na licznie przybywających turystów w sezonie, Kołobrzeg posiada bogatą ofertę noclegową. Turyści mogą wybierać spośród luksusowych apartamentów, ciekawych propozycji hoteli, pensjonatów, hosteli oraz prywatnych domków. Baza noclegowa miasta to także hotele pracownicze. Kołobrzeg jest skupiskiem wielu obiektów, które są bardzo korzystnym rozwiązaniem ekonomicznym dla osób, które przyjeżdżają podczas sezonu do miasta w celach zarobkowych. Przedsiębiorcy, którzy poszukują kwater dla swoich pracowników, również mogą wybierać spośród szeregu różnorodnych, przystępnych cenowo propozycji.

Posiadamy bogatą bazę, dzięki której znajdziesz odpowiednie kwatery pracownicze. Kołobrzeg czeka na Ciebie! Postaw na hotel-pracowniczy.pl!

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...