Kwatery i noclegi pracownicze - Jelenia Góra hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Jelenia Góra

Krótka charakterystyka miasta Jelenia Góra

Jelenia Góra to miasto na prawach powiatu, które leży w południowo-zachodniej części Polski. Miejscowość liczy ponad 80 tysięcy mieszkańców, co czyni ją czwartym miastem w województwie dolnośląskim pod względem ludności. Powierzchnia miasta wynosi 109,22 km2. Jelenia Góra prawa miejskie nabyła w 1281 roku. W mieście funkcjonuje wiele przedsiębiorstw skupiających duże ilości pracowników, takie jak Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa czy Producent Maszyn Papierniczych PMPoland S.A. Na terenie Jeleniej Góry znajduje się też 5 galerii handlowych, które oprócz tego, że stale przyciągają rzesze kupujących, ponadto tworzą wiele miejsc pracy. Na terenie miasta znajdują się też liczne kwatery pracownicze. Jelenia Góra jest miastem, w którym zamierzasz prowadzić swoje działania? Jesteś w dobrym miejscu

Co warto odwiedzić

Jelenia Góra to miasto, które stanowi wyjątkową atrakcję turystyczną dla odwiedzających. Zabytki i miejsca, które warto odwiedzić to:

  • Plac Ratuszowy,
  • Nowy Rynek,
  • Zamek Chojnik,
  • Pałac Łomnica,
  • Kościół Podwyższenia Świętego Krzyża,
  • Dom Gerharta Hauptmanna,
  • Muzeum Przyrodnicze,
  • Karkonoski Par Narodowy,
  • Wzgórze Krzywoustego.

Gałęzie transportu

Jelenia Góra znajduje się na skrzyżowaniu dróg krajowych i wojewódzkich. Droga krajowa nr 3 łączy miasto z Morzem Bałtyckim. W mieście funkcjonuje również wysoce rozwinięty transport kolejowy. Transport miejski obsługiwany jest przez Miejski Zakład Komunikacji w Jeleniej Górze. Stale prowadzonych jest 26 linii, w tym dwie linie nocne. W Jeleniej Górze działa również prywatna spółka PKS Tour (dawniej państwowe przedsiębiorstwo PPKS Jelenia Góra), która zajmuje się komunikacją regionalną. Na terenie miasta znajduje się też lotnisko, które obsługuje loty czarterowe krajowe i zagraniczne.

Noclegi pracownicze – Jelenia Góra

Szeroko rozwinięta w Jeleniej Górze baza noclegowa skierowana jest zarówno do turystów, jak i przedsiębiorców, którzy podróżują w celach służbowych. Każdy może zatem znaleźć nocleg indywidualnie dobrany pod względem własnych potrzeb i możliwości finansowych, ponieważ oferty występują w różnorodnym przedziale cenowym. Kwatery pracownicze w Jeleniej Górze to świetny wybór zarówno dla pracowników, którzy samodzielnie szukają dla siebie noclegu przy okazji zatrudnienia poza miejscem zamieszkania, jak i dla pracodawców, którzy szukają miejsc dla dużej grupy swoich pracowników.

Nasz portal pozwoli Ci zorganizować odpowiedni nocleg, dlatego sprawdź dostępne tutaj kwatery pracownicze. Jelenia Góra to miejsce docelowe Twoich działań? Zapraszamy do skorzystania z hotel-pracowniczy.pl!

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...