Kwatery i noclegi pracownicze - Inowrocław hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Inowrocław

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Inowrocław to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim. Miasto uznawane jest za stolicę Kujaw Zachodnich i posiada status uzdrowiska. Położone jest nad malowniczą rzeką Noteć. Inowrocław jest jednym z ważniejszych węzłów drogowych w północnej Polsce i wielobranżowym ośrodkiem usługowym. Liczba ludności miasta wynosi ponad 73 tysiące mieszkańców. Jest to najwyższy w Polsce wynik wśród miejscowości, które nie są miastami na prawach powiatu.

Najciekawsze miejsca w Inowrocławiu

Inowrocław przede wszystkim słynie z funkcjonujących tam uzdrowisk i sanatoriów. Dzięki złożom soli kamiennej, w mieście powstał park solankowy z tężniami, które są najlepszą wizytówką miejscowości. Dodatkowo w Inowrocławiu rozlewana jest woda "Inowrocławianka", która uchodzi za najbardziej słoną wodę w Polsce. Wśród najważniejszych zabytków miasta warto zwrócić uwagę na cztery kościoły :

  • kościół Imienia Najświętszej Maryi Panny, który jest jednym z najstarszych na Kujawach
  • kościół św. Mikołaja, gotycką świątynię z XIV wieku
  • kościół św. Krzyża, budowlę w stylu romańskim, która do 1945 roku była kościołem ewangelickim
  • kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie, zachwycający bogatym wystrojem.

Oprócz kościołów w Inowrocławiu warto odwiedzić zabytkowy budynek Urzędu Miejskiego oraz fragment średniowiecznych fortyfikacji.

Transport w Inowrocławiu

Miasto jest ważnym węzłem drogowym oraz kolejowym. Krzyżują się tam drogi krajowe oraz wojewódzkie. Do najbardziej kluczowych należy zaliczyć drogę krajową numer 15 oraz 25, które zapewniają szybki dojazd do takich miast jak Toruń, Bydgoszcz, Gniezno czy Kalisz. W Inowrocławiu znajduje się również dworzec kolejowy, który leży na szlaku łączącym północną i południową Polskę. Większość połączeń z Gdańska czy Gdyni, które kierują się na południe, zahaczają o stację w Inowrocławiu. W mieście działa również sprawna komunikacja miejska, która obejmuje 15 linii dziennych w granicach miejscowości oraz aż 16 linii podmiejskich. Zakład komunikacji, który organizuje transport w Inowrocławiu, uznawany jest za jeden z lepszych w całej Polsce.

Inowrocław - noclegi

Baza noclegowa w mieście obejmuje dużo atrakcyjnych ofert zarówno dla turystów, jak i pracodawców. Ze względu na rozwój inwestycyjny miasta coraz większą popularnością cieszą się kwatery pracownicze w Inowrocławiu. Gwarantują one przyzwoity standard w rozsądnej cenie. Kwatery w Inowrocławiu to kategoria ofert, z którymi warto się zapoznać planując dłuższy pobyt w mieście. Noclegi w Inowrocławiu prezentują korzystny stosunek jakości do ceny. Wiele z nich dodatkowo znajduje się w sprzyjającej pracownikom lokalizacji. Firmy poszukujące zakwaterowania dla swoich pracowników równie często decydują się na hotel pracowniczy w Inowrocławiu.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...