Zimmervermietung & Pension Satepo

Pan Marco Remus

  • place Friedensallee 19 , 99334 Ichtershausen
  • person 1-17 Liczba osób
  • Języki:
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.

Wyposażenie

  • smoke_free Pokój dla niepalących

Ceny

Typ Ilość Liczba osób Cena za noc od osoby

Opis

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Witamy w naszej wypożyczalni & pensjonacie

Nasze pokoje są najlepiej umeblowane dla pracowników terenowych, monterów i robotników budowlanych. Ale także wczasowiczów i krótkich podróżnych do prostego roszczenia są mile widziane.

Niektóre pokoje mogą być również przygotowane w żadnym momencie jako małe biuro lub jako biuro tymczasowo, opcjonalnie z noclegiem, Networking włączone. Każdy z naszych funkcjonalnych pokoi wyposażony jest w nowe meble, pościel, szafę, stół i krzesło, a także telewizję satelitarną, a nawet HDTV. Oczywiście i wliczone w cenę są ręczniki i proste śniadanie, z wyjątkiem pakietu instalter.
Ponadto, nasza wspólna kuchnia oferuje bezpłatne korzystanie z naczyń, umywalki, dwie lodówki, kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, czajnik i ekspres do kawy. Do dyspozycji Gości jest także ekspres do kawy i cappuccino.
W holu/miejscu zamieszkania mamy wspólny obszar z HD-SAT TV, tam można również spędzić wieczory towarzyskie. Dla palących na zewnątrz znajduje się wyspa dla palących. Nasz dom ma nowoczesny system przetwarzania dokumentów do szybkiego faksowania, drukowania, kopiowania i skanowania funkcji do A3 kolor, szerokopasmowy dostęp do Internetu do 16 MBit może być włączony przez układ. Miejsca parkingowe są dostępne przed drzwiami na własnym terenie w wystarczającej liczbie od 6 p.m. do 8 rano rano i przez cały weekend.

Hotelarze

  • Z nami od: czerwca 2016
  • Wskaźnik aktywności: 0%
  • Języki: Niemiecki

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!