Kwatery i noclegi pracownicze - Hanower hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Hannover

Miasto położone w północnych Niemczech nad rzeką Leine. Na powierzchni 204,14 km² mieszka ponad pół miliona osób. W mieście jest wysoko rozwinięty przemysł elektrotechniczny, chemiczny, środków transportu, włókienniczy, gumowy (Continental) oraz spożywczy (czekolada). Oprócz produkcji lokomotyw i wagonów kolejowych, Hanower słynie z usług finansowych. Od 1986 roku w Hanowerze mają miejsce największe na świecie targi IT zwane CeBIT. Ponadto odbywają się tutaj Targi Hanowerskie, czyli międzynarodowe targi przemysłowe.

Charakterystyczne miejsca w Hanowerze

Hanower to miasto ogrodów i targów. Do najciekawszych miejsc wartych zwiedzenia należą:

 • Altstadt - Stare Miasto z gotyckimi kościołami oraz zabytkowymi kamienicami,
 • Stary Ratusz z kościołem Marktkirche - budowle ceglane w stylu gotyckim, obecnie siedziba Urzędu Stanu Cywilnego,
 • Nowy Ratusz - pochodzący z 1913 ogromny budynek, notabene często uważany za dużo starszy zamek, jest symbolem obecnej potęgi miasta,
 • pałace Leineschloss i Wangenheimpalais,
 • Königliche Gärten Herrenhausen - Ogrody Królewskie Hanower leżące na 136 hektarach,
 • Messegelände Hannover - największy na świecie budynek handlowo-wystawienniczy.

Transport w Hanowerze

Hanower jest ważnym węzłem komunikacyjnym. Na północ od miasta znajduje się port lotniczy. Przez Hanower przebiegają najważniejsze niemieckie i europejskie autostrady, co przyczynia się do szybkich połączeń z portami krajowymi i międzynarodowymi, centrami gospodarczymi oraz lotniskami. Hannover jest też jednym z ważniejszych węzłów kolejowych transportu towarowego w kraju. Ważną drogą komunikacyjną jest też Śródlądowy Kanał, który łączy holenderskie i niemieckie drogi wodne. W obrębie aglomeracji znajduje się wysoko rozwinięty system publicznego transportu zbiorowego z liniami autobusowymi i szybką koleją S-Bahn.

Baza Noclegowa w Hanowerze

Wybór noclegu w niemieckim mieście Hanower każdemu przyjdzie z łatwością, gdyż zarówno turyści, jak i biznesmeni z całego świata mogą wybierać spośród szerokiej oferty. Hanower dysponuje stale powiększającą się ofertą obejmującą luksusowe oraz tanie hotele, motele, apartamenty czy ustronne pensjonaty. Jednymi z najpopularniejszych hoteli są:

 • Hotel Kastens,
 • Hotel Crowne Plaza,
 • Hotel Grand,
 • Hotel City Panorama,
 • Hotel Savoy.

Szeroka oferta noclegów dla turystów oraz pracowników sprawia, że znalezienie odpowiedniej kwatery staje się prostsze niż kiedykolwiek. W naszej bazie bez problemu można znaleźć każdy dostępny hotel robotniczy. Hannover to doskonałe miejsce na bazę noclegową dla Twoich pracowników!

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...