Pension Elbbrücken

Pan Philipp Naß

  • place Billhorner Röhrendamm 90 , 20539 Hamburg
  • Języki:
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.

Wyposażenie

  • smoke_free Pokój dla niepalących

Ceny

Typ Ilość Liczba osób Cena za noc od osoby

Opis

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Od 12,00 € za osobę i noc

Nasza pensjonat znajduje się w Billhorner Röhrendamm 90, Hamburg-Mitte.

Pensjonat oferuje pokoje jedno-, dwuosobowe i wspólne z maksymalnie 4 łóżkami w jednym pokoju, ze wspólną toaletą, prysznicem i kuchnią.

Nasze apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone w wyposażone kuchnie, w tym przybory kuchenne, a także urządzenia TV DVBT. Goście mogą również korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Nasz dozorca usługi można uzyskać przez całą dobę dla Ciebie. Codziennie opróżniamy śmieci i sprzątamy mieszkania i klatkę schodową. Nasze łóżka są również regularnie świeże.

Posiadamy również nieruchomości na południu, zachodzie i wschodzie Hamburga, które są przystosowane dla osób dbających o siebie.

Preferowane jest wynajmy firm lub grup. Dostępne są również bezpłatne miejsca parkingowe dla pojazdów służbowych / prywatnych samochodów.

cena
Typ Liczba osób Cena za osobę (ab)

Grupy na życzenie (cennik indywidualny)
Pokój dwuosobowy 2 15,00 €
MZ 1 12,00 €

adres
Pensjonat Elbbrücken
Billhorner Röhrendamm 90
20539 Hamburg, Niemcy

Opis wskazówek dojazdu
Obiekt położony jest bezpośrednio przy mostach nad Łabą, w pośredniej odległości od autostrady 1. Do centrum miasta można dojechać samochodem w 5 minut. W odległości spaceru od obiektu znajdują się liczne restauracje i sieci spożywcze, poczta i bank. Do stacji kolei miejskiej S-Bahn Rothenburgsort można dojść w 8 minut.

Hotelarze

  • Z nami od: marca 2016
  • Wskaźnik aktywności: 0%
  • Języki: Niemiecki

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!