Pension Elbbrücken

Pan Philipp Naß

  • place Billhorner Röhrendamm 90 , 20539 Hamburg
  • Języki:
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.

Wyposażenie

  • smoke_free Pokój dla niepalących

Ceny

Typ Ilość Liczba osób Cena za noc od osoby

Opis

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Od €12,00 za osobę za noc

Nasz pensjonat znajduje się w Billhorner Röhrendamm 90, Hamburg-Mitte.

Pensjonat oferuje pokoje jedno-, dwu-i wieloosobowe z maksymalnie 4 łóżkami w jednym pokoju, ze wspólną toaletą, prysznicem i kuchnią.

Nasze apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone w kuchnię wyposażoną w przybory kuchenne, a także urządzenia telewizyjne-DVBT. W pokojach można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Nasz dozorca jest dostępny przez całą dobę. Każdego dnia opróżniamy śmieci i oczyść mieszkania oraz schody. Nasze łóżka są również regularnie świeżo przyrządzane.

Mamy również nieruchomości w Południowej, zachodniej i wschodniej części Hamburga, które są wyposażone dla samowystarczali Gości.

Możesz dotrzeć do nas 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na 0152-53561163.

Preferowane są wypożyczalnie firm lub grup. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking dla samochodów firmowych i samochodów prywatnych.

Ceny
Typ Liczba osób cena za osobę (od)

Grupy na życzenie (wycena indywidualna)
DZ €2 15,00
MZ 1 12, 00 €

Adres
Pensjonat elbbrücken
Billhorner Röhrendamm 90
20539 Hamburg

Opis dojazdu
Obiekt położony jest bezpośrednio nad Łabą mostami, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady nr 1. Dojazd do centrum miasta zajmuje 5 minut. W odległości spaceru od obiektu znajduje się wiele restauracji i sklepów spożywczych, urzędów poczty oraz banków. Do stacji kolei miejskiej Rothenburgsort można dojść z obiektu w 7 minut.

Hotelarze

  • Z nami od: marca 2016
  • Wskaźnik aktywności: 0%
  • Języki: Niemiecki

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!