Hotel pracowniczy Hamburg

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Hamburg

Dzielnice w Hamburg


Hamburg

Wolne i Hanzeatyckie Miasto Hamburg, położone w północnych Niemczech, jest drugim, co do liczby mieszkańców miastem. Zamieszkuje go ok 1,7 mln mieszkańców na powierzchni 755 km². Przez miasto przepływa Łaba, która niedaleko uchodzi do Morza Północnego. Korzystne położenie u ujścia Łaby i znakomite połączenie z resztą kraju silnie wpłynęło na rozwój infrastruktury portowej Hamburga.

Charakterystyczne miejsca

Odwiedzając miasto koniecznie trzeba zobaczyć hamburskie sceny teatralne w tym założoną w 1678 roku Hamburską Operę Narodową, Teatr Niemiecki i Teatr Thalia. Uwagę przyciąga zabytkowe stare miasto, które zostało niemal doszczętnie zniszczone przez alianckie naloty dywanowe w 1943 roku. Punktem charakterystycznym miasta jest XIX-wieczny ratusz z bogato zdobioną fasadą. Wzdłuż ratusza dumnie prezentują się posągi 20 cesarzy.

Transport

Hamburg ma świetne połączenie z miastami w Niemczech i w Europie. Liczne autostrady przebiegające przez miasto, jak i wokół niego, największy węzeł kolejowy w północnych Niemczech oraz międzynarodowy port lotniczy Hamburg, sprawiają, że podróżowanie w celach biznesowych, jak i turystycznych, jest niezmiernie łatwe. Dla podróżujących w obrębie miasta funkcjonuje metro, złożone z czterech linii, szybka kolej publiczna S-Bahn i wysoce rozwinięty transport publiczny.

Baza Noclegowa

Na turystów i biznesmenów z całego świata czeka bogata oferta hotelowa. Poza luksusowymi hotelami można tu znaleźć ustronne pensjonaty, tanie motele i kwater prywatne. Wśród miejsc najwyżej ocenianych przez gości należy wymienić:

  • Hotel St. Annen
  • The Madison Hamburg
  • Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten
  • Park Hyatt Hamburg

W bazie hotel-pracowniczy.pl znaleźć można $hotel_no$ kwater pracowniczych w Hamburgu i najbliższych okolicach.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Wszystkie miejscowości od A do Z

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!

Proszę czekać...