Kwatery i noclegi pracownicze - Hamburg hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Hamburg

Strona 1 z 4

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Miasto położone w północnych Niemczech nad ujściem do Morza Północnego rzeki Łaby. Na powierzchni 755 km² mieszka 1,83 milionów ludzi, czyniąc Hamburg drugim - zaraz po Berlinie - najludniejszym niemieckim miastem. Dzięki korzystnej lokalizacji, w mieście jest doskonale rozwinięta infrastruktura portowa - znajduje się tutaj największy w kraju port morski.

Charakterystyczne miejsca w Hamburgu

Obraz miasta jest ukształtowany przez wieże kościołów. Mimo iż stare zabytkowe miasto zostało w większości zniszczone w wyniku alianckiego nalotu dywanowego w 1943, w Hamburgu znajduje się wiele miejsc wartych zobaczenia. Do najciekawszych należą:

  • Hamburska Opera Narodowa z 1678 - pierwsza w Niemczech, a druga w Europie Opera,
  • budynek Giełdy Hamburskiej połączony z ratuszem - najstarszy tego typu budynek na niemieckiej ziemi. Wzdłuż bogato zdobionej fasady ratusza, ustawione są posągi 20 cesarzy,
  • Kościół św. Michała - cenny zabytek barokowej architektury sakralnej.

Hamburg jest trzecim co do wielkości - zaraz po Nowym Jorku i Londynie - miastem musicalowym na świecie. Czas można spędzić odwiedzając liczne muzea, spektakle wystawiane między innymi w Teatrze Thalia czy Teatrze Niemieckim.

Transport w Hamburgu

Hamburg to jeden z największych węzłów transportowych, a także największy węzeł kolejowy w północnych Niemczech. W mieście znajduje się dostęp do czterech autostrad. 8 kilometrów na północ od centrum miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy. Ponadto przez Hamburg przebiegają trasy prowadzące w głąb Skandynawii. W obrębie miasta funkcjonują cztery linie metra, 6 linii S-Bahn, czyli szybka kolej publiczna z 67 stacjami oraz wysoko rozwinięty publiczny transport.

Dzięki doskonałej komunikacji zarówno naziemnej, jak i lotniczej z resztą kraju oraz Europy, Hamburg jest obleganym miejscem, dlatego często są tu poszukiwane pokoje do wynajęcia.

Baza Noclegowa w Hamburgu

Zarówno turyści, jak i biznesmeni z całego świata mają do wyboru szeroką ofertę noclegową. Hamburg dysponuje coraz bardziej powiększającą się ofertą obejmującą luksusowe hotele, tanie motele, apartamenty, ustronne pensjonaty i hotele pracownicze. Jednymi z najpopularniejszych hoteli są: Hotel St. Annen, The Madison Hamburg, Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten czy Park Hyatt Hamburg. Przedsiębiorcy poszukujący noclegów dla pracowników mogą rezerwować specjalnie przygotowane pokoje, kwatery oraz hotele pracownicze. Hamburg zyskuje coraz większa liczbę zwiedzających oraz miejsc pracy, dzięki którym hotele robotnicze odnotowują zyski.

Dzielnice w Hamburg


Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...