Zimmervermietung /Monteurzimmer Bartsch

Pani Andrea Bartsch

  • place Neue Dorfstraße 21 , 15537 Grünheide
  • person 1-10 Liczba osób
  • Języki:
  • Ten obiekt nie podał numeru telefonu. Skontaktuj się z właścicielem za pomocą przycisku "Skontaktuj się z właścicielem" i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, aby uzyskać szybką informację zwrotną.
Wyposażenie
  • smoke_freePokój dla niepalących
Ceny
TypIlośćLiczba osóbCena za noc od osoby
Pokój jednoosobowy1od 25,00 €
Pokój dwuosobowy2od 20,00 €
Pokoje wieloosobowe4od 20,00 €
Opis
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie ( Pokaż oryginał )

Zapraszamy!
Chcielibyśmy przedstawić Państwu nasze przytulne zakwaterowanie tutaj. Czy jako Dom wakacyjny na miły weekend lub dla monterów jest każdy gość mile widziane z nami.

Dom jest niedawno odnowiony, a pokoje są ładne i przytulne umeblowane. Obejmuje on 3 sypialnie, 1 Pokój z łóżkiem podwójnym, 1 z 2 łóżkami pojedynczymi i rozkładaną sofą na dodatkowe łóżko, a trzeci Pokój z 4 łóżkami pojedynczymi. Każda sypialnia wyposażona jest w telewizor. Jeść w kuchni ma wszystko, czego pragnie serce gotowania i jest idealny do samodzielnego przygotowywania posiłków. W dużym ogrodzie jest basen, który jest oczywiście dostępny dla Ciebie w miesiącach letnich. Krajobraz zaprasza na rozległe spacery. Jeśli nie chcesz być tak cichy, można dojechać w kilka minut do większych wsi Fürstenwalde, Erkner lub Strausberg. W odległości 7 km od obiektu znajduje się dworzec kolejowy, z którego można w krótkim czasie dojechać do Berlina. Od 20 euro za osobę za noc można stać się gościem z nami. Ręczniki, pościel i sprzątanie końcowe wliczone w cenę. Internet można zarezerwować za dodatkową

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!