Kwatery i noclegi pracownicze - Grójec hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Grójec

Strona 1 z 3

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Charakterystyka miasta Grójec

Grójec to miasto położone w województwie mazowieckim, które jest siedzibą powiatu grójeckiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Grójec. Położony jest we wschodniej części Polski, 45 kilometrów na południe od Warszawy. Jest to niewielka miejscowość licząca 16 674 mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 8,57 km2. Grójec był niegdyś miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, wówczas występował pod nazwą Grodziec. Gospodarka miast oparta jest głównie na jabłkach grójeckich. Szacuje się, że tutejsze uprawy stanowią nawet 40% krajowej produkcji. Historia głosi, że inicjatorką upraw była niegdyś królowa Bona. W 2008 roku jabłka grójeckie zostały ogłoszone produktem tradycyjnym, a w 2010 roku zostały zarejestrowane i oznaczone jako produkt regionalny. Na terenie Grójca swoje fabryki posiadają międzynarodowe koncerny, takie jak: Faurecia Automotive Polska S.A. oraz Ferrero. Na terenie miasta znajdują się liczne kwatery pracownicze. Grójec czeka!

Co warto odwiedzić

Grójec powsiada wiele charakterystyczny historycznych i zabytkowych miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć, przy okazji pobytu w tym mieście. Są to między innymi:

  • klasycystyczny Ratusz w Grójcu - siedziba USC,
  • późnogotycki, odbudowany Kościół im. Mikołaja Biskupa,
  • hale targowe,
  • jatki miejskie,
  • dawne koszary carskie - Budynek Szkoły Podstawowej nr 3,
  • rzymskokatolicki Cmentarz Stary,
  • Cmentarz ewangelicki,
  • Cmentarz żydowski.

Gałęzie transportu

W Grójcu krzyżują się drogi, które tworzą obwodnicę miasta. Przez Grójec przebiega także droga krajowa, która komunikuje ze sobą okoliczne miejscowości. Ponadto, przez miasto biegnie również droga ekspresowa S7. Po zakończeniu budowy będzie ona najdłuższą drogą szybkiego ruchu w Polsce, jej długość wyniesie bowiem 706 kilometrów. Początek i koniec S7 stanowią Gdańsk i Rabka Zdrój. Droga będzie łączyć cztery aglomeracje: trójmiejską, warszawską, kielecką oraz krakowską.

Noclegi pracownicze – Grójec

Grójec jest miastem odwiedzanym przez turystów oraz miejscem, w którym przedsiębiorcy szukają zakwaterowania dla swoich pracowników. Niezależnie od potrzeb, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Turyści mogą wybierać spośród ofert wygodnych i eleganckich apartamentów w centrum miasta, jak i nieco tańszych i bardziej ekonomicznych propozycji na jego obrzeżach. Szeroko rozwinięte noclegi pracownicze w Grójcu odpowiedzą na potrzeby właścicieli firm, którzy szukają hoteli dla swoich przyjezdnych pracowników pracujących na terenie tego miasta. Już teraz wybierz odpowiedni dla siebie hotel pracowniczy. Grójec to również świetne rozwiązanie dla pracodawców, którzy z uwagi na niedaleką odległość stolicy od miasta, szukają w nim pokoi dla pracowników na co dzień pracujących na terenie Warszawy.

Dzięki naszej stronie zarezerwujesz dobry hotel pracowniczy. Grójec jest Twoim miejscem docelowym? Jesteś w idealnym miejscu! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...