Hotel pracowniczy Gorzów Wielkopolski

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski

Miasto położone w północno-zachodniej Polsce w województwie lubelskim. Przez Gorzów przepływa Warta dzieląc miejscowość na część północną i południową. Na powierzchni 86 km² zamieszkuje 123,9 tys. mieszkańców. Gorzów Wielkopolski jest siedzibą wojewody lubelskiego.

Charakterystyczne miejsca

Przebywających w Gorzowie Wielkopolskim turystów zachwyci historyczny układ urbanistyczny Nowego Miasta. oraz dawnego osiedla robotniczego Zamoście. Poza wymienionymi wcześniej zabytkami zwiedzić w mieście można liczne kościoły (np. kościół katedralny pw. Wniebowzięcia NMP, kościół parafialny pw. Świętego Krzyża, klasztor oblatów), mury obronne z XV wieku, wille z przełomu XIX i XX wieku oraz spichrze z XVIII i XIX wieku. 

Miłośnicy sportu nie mogą przepuścić wizyty na stadionie żużlowym drużyny KS Stal.

Transport

Transport publiczny obsługiwany jest przez 41 linii autobusowych dziennych, 3 linie nocne oraz 3 linie tramwajowe. Na terenie miasta przebiegają: droga ekspresowa S3 oraz droga krajowa nr 22. Aż 4 drogi wojewódzkie mają swój początek w Gorzowie. Są to drogi o numerach: 132, 151, 158, 130. Pociągi kursują na dwóch liniach kolejowych: Berlin - Tczew oraz w kierunku na Zbąszynek. W obrębie miasta działa śródlądowy port rzeczny na międzynarodowej drodze wodnej E-70.

Baza noclegowa

Rozbudowana baza hotelowa oferuje noclegi na każdą kieszeń. Przestronne apartamenty lub skromne pokoje dostępne są dla turystów oraz biznesmenów. Do najpopularniejszych miejsc zaliczyć można:

  • Hotel Mieszko
  • Apartament Piaski
  • Apartament Manhattan
  • Qubus Hotel
  • Fado Hotel

Właściciele firm, chcący wydelegować pracowników do robót na terenie Gorzowa, znajdą w bazie hotel-pracowniczy.pl $hotel_no$ obiektów, które oferują noclegi dla robotników.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Wszystkie miejscowości od A do Z

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych najemców!

Proszę czekać...