Kwatery i noclegi pracownicze - Gorzów Wielkopolski hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Gorzów Wielkopolski

Charakterystyka miasta Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski to miasto na prawach powiatu, leżące w północno-zachodniej części Polski w województwie lubuskim. Miejscowość liczy ponad 124 tysiące mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 86 km2. Gorzów Wielkopolski głównie jest ośrodkiem przemysłu chemicznego, energetycznego, farmaceutycznego i motoryzacyjnego. Na terenie Gorzowa znajduje się zakład produkcyjny wiązek instalacji elektrycznych dla samochodów z grupy Volkswagen AG. Na terenie miasta znajdują się liczne kwatery pracownicze. Gorzów Wielkopolski ze względu ma liczne obiekty noclegowe oferuje komfortowy pobyt.

Co warto odwiedzić

Osoby przebywające w Gorzowie Wielkopolskim mogą zapoznać się z historyczną i urbanistyczną architekturą miasta. Zabytki i miejsca, które bezwzględnie warto zobaczyć to:

 • historyczny układ urbanistyczny Nowego Miasta,
 • historyczny układ urbanistyczny dawnego osiedla robotniczego Zamoście,
 • kościół katedralny pw. Wniebowzięcia NMP,
 • kościół parafialny pw. Niepokalanego Poczęcia NMP,
 • kościół parafialny pw. Świętego Krzyża,
 • klasztor oblatów,
 • pałac biskupi,
 • cmentarz żydowski,
 • aleja lipowa,
 • mury obronne z XV wieku,
 • gmach Teatru im. J. Osterwy,
 • dwie wille braci Bahrów,
 • spichlerze z XVIII i XIX wieku.

Warty zobaczenia jest też znany kibicom i fanatykom motoryzacji oraz sportu - stadion żużlowy KS Stal.

Gałęzie transportu

W Gorzowie Wielkopolskim przecinają się dwie drogi: krajowa i ekspresowa. Początek w Gorzowie mają też cztery drogi wojewódzkie. Transport publiczny obsługiwany jest przez Miejski Zakład Komunikacji. Kursuje dzięki nim 41 linii dziennych i 3 nocne. Flota gorzowskich autobusów uważana jest za jedną z najlepszych w Polsce. Ponadto, w mieście funkcjonują też trzy linie tramwajowe. Na rzece Warta znajduje się port rzeczno-lądowy - Port Gorzów. Ponadto w obrębie miasta funkcjonuje też stocznia rzeczna i Stowarzyszenie Wodniaków Gorzowskich "Kuna".

Noclegi pracownicze – Gorzów Wielkopolski

Baza noclegowa to przede wszystkim noclegi dla turystów i odwiedzających oraz noclegi pracownicze. Gorzów Wielkopolski to atrakcyjne miasto dla turystów oraz biznesmenów podróżujących w celach biznesowych, mogących skorzystać z szerokiej bazy wygodnych i luksusowych apartamentów. W tym celu można znaleźć hotele w przystępnym przedziale cenowym, odpowiadającym każdemu. Tanie noclegi pracownicze w Gorzowie Wielkopolskim to zaś świetna alternatywa dla właścicieli firm, którzy chcą oddelegować swoich pracowników do pracy na terenie właśnie tego miasta. Bogata oferta pozwoli Ci znaleźć prywatne kwatery lub dobry hotel pracowniczy. Gorzów Wielkopolski przez to przypadnie do gustu każdemu.

Korzystając z hotel-pracowniczy.pl będziesz w stanie dobrze zaplanować pobyt swój lub swoich ludzi, dlatego już teraz sprawdź dostępne tutaj noclegi dla pracowników. Gorzów Wielkopolski to jedno z licznych miast, w których znajdziesz hotele za pośrednictwem naszego portalu.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...