Kwatery i noclegi pracownicze - Gelsenkirchen hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Gelsenkirchen

Strona 1 z 6

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Gelsenkirchen to miejscowość, położona w zachodniej części Niemiec, należąca do kraju związkowego Nardenia Północna-Westfalia. Miasto znajduje się w słynnym Zagłębiu Ruhry, niedaleko Dortmundu i Kolonii. Według najświeższych danych, w miejscowości mieszka obecnie ponad 250 tysięcy osób, choć liczba ta stopniowo spada. Dzięki przemysłowej charakterystyce miasta, hotele pracownicze w Gelsenkirchen są bardzo łatwo dostępne i atrakcyjne cenowo.

Gelsenkirchen — charakterystyka miasta

Gelsenkirchen to miasto, które niestety nie jest słynne z atrakcji turystycznych dla przyjezdnych i mieszkańców. Naturalnie wiąże się to już, ze wspomnianą wcześniej, charakterystyką miasta przemysłowego. Za sprawą położenia w Zagłębiu Ruhry, Gelsenkirchen znane jest z wydobycia węgla kamiennego, przemysłu chemicznego czy rafinerii ropy naftowej.

Trzeba jednak oddać, że w mieście można znaleźć ciekawe miejsca. Do grona najbardziej atrakcyjnych miejsc zaliczają się z całą pewnością ZOO, Stadion Schalke 04 czy liczne muzea związane z Zagłębiem Ruhry.

Połączenia komunikacyjne w Gelsenkirchen

Położone na zachodzie Niemiec miasto, jest bardzo dobrze skomunikowane w każdym możliwym kierunku. Przez Gelsenkirchen albo jego okolicach poprowadzone są cztery autostrady - A2, A40, A42 i A52. Ta pierwsza to jedna z dłuższych w Niemczech, która łączy Zagłębie Ruhry i Berlin. Oczywiście w niedalekiej odległości są także drogi krajowe, takie jak: B224, B226 i B227, które pozwalają na szybkie dojazdy do wspomnianych już autostrad.

Tak szeroka siatka połączeń drogowych była niezwykle ważna w kontekście przemysłu w mieście. Dlatego też do miasta można dostać się za pomocą kolei. W miejscowości znajdują się cztery dworce kolejowe - Gelsenkirchen Hauptbahnhof, Gelsenkirchen-Buer Nord, Gelsenkirchen-Buer Süd, Gelsenkirchen Zoo.

Choć w miejscowości nie ma lotniska, to w oddalonym o niecałe 20 kilometrów Essen, znajdziemy już port lotniczy. Dzięki czemu do hoteli w Gelsenkirchen możemy dostać się właściwie w każdy możliwy sposób.

Noclegi w Gelsenkirchen

W związku z prowadzeniem dużego przemysłu w mieście, baza noclegowa w Gelsenkirchen jest stosunkowo dobrze rozwinięta. Szczególnie iż do pracy w fabrykach czy kopalniach, firmy ściągają pracowników z innych landów czy krajów. Wobec tego, w przypadku konieczności wynajęcia hotelu w Gelsenkirchen, zainteresowani nie powinni mieć z tym problemów.

Dla pracodawców wynajmowanie hoteli pracowniczych w Gelsenkirchen może być bardzo dobrym pomysłem - ceny wynajmów są dużo niższe od zwykłych hoteli czy moteli, szczególnie w przeliczeniu na jednego pracownika. Rozwiązanie to jest nie tylko wygodne, ale i po prostu bardzo rozsądne i powinno być wykorzystywane w niemalże każdym wypadku.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...