Kwatery i noclegi pracownicze - Gdańsk hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Gdańsk

Największe polskie miasta od wielu lat coraz bardziej stawiają na rozwój gospodarki. Dzięki temu powstaje wiele nowych miejsc i stanowisk pracy dla potencjalnych, nowych pracowników. Jeśli mowa o tworzeniu środowiska pracy, warto też wspomnieć o kwestii równie niezbędnej - mieszkaniach pracowniczych. Gdzie w Gdańsku można znaleźć dogodne kwatery pracownicze?

Bogactwo nadmorskiego miasta

Gdańsk bez wątpienia jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków, jeśli chodzi o przeprowadzki, planowanie przyszłości oraz szukanie nowych perspektyw. W 2017 roku według GUS liczba mieszkańców wyniosła ponad 464 tysiące - to szósta pozycja w rankingu najludniejszych miast w Polsce. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem miasto położone nad samym Morzem Bałtyckim na Żuławach Wiślanych szczyci się ogromnym bogactwem kulturowym oraz historycznym, a dodatkowo posiada szeroki wachlarz możliwości. Stolica województwa pomorskiego jest ośrodkiem aglomeracji gdańskiej i jednym z miast Trójmiasta.

Odwiedzający Gdańsk na swojej liście miejsc do zwiedzenia najczęściej wskazują Ratusz Głównego Miasta, Westerplatte, Oliwę, Dwór Artusa, Dom Uphagenów, Wielki Młyn oraz Bazylikę Mariacką Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Dodatkowo, wiele najpopularniejszych imprez sportowych i muzycznych odbywa się na hali widowiskowo-sportowej Ergo Arena.

Komunikacja miejska na wysokim poziomie w Gdańsku

Gdańsk stanowi węzeł komunikacyjny północnej Polski. Przez miasto i jego obrzeża przebiegają najważniejsze drogi - trzy trasy europejskie, dwie drogi ekspresowe i trzy krajowe. Równie dobrze rozwinięta jest komunikacja tramwajowa (15 linii tramwajowych) oraz kolejowa (4 linie pasażerskie i 3 towarowe). W Gdańsku funkcjonuje Szybka Kolej Miejska, która kursuje niezależnie i w krótkich odstępach czasowych, co doskonale wpływa na jakość podróżowania po Gdańsku i nie tylko. Jak na miasto nadmorskie przystało, Gdańsk posiada także wodne tramwaje oraz największy port morski w całym kraju. Dodatkowo, istnieje tam także jeden z największych pod względem ruchu pasażerskiego port lotniczy.

Noclegi pracownicze - Gdańsk

W Gdańsku znajduje się kilka hoteli robotniczych, w których można wykupić noclegi pracownicze:

  • Gdański Klub Wioślarski - położony przy ulicy Siennej. Posiada bogatą ofertę, która składa się aż z 30 pokoi od jedno- do pięcioosobowych. W ten sposób w jednym hotelu może przebywać do 80 osób jednorazowo. Obsługa oferuje także pełne wyżywienie zgodnie z zaleceniami klientów.
  • Kwatery pracownicze w pobliżu Rafinerii i Portu - przy ulicy Klonowicza, w dzielnicy Wrzeszcz. Dzięki bliskiej odległości od Rafinerii i Portu, dodatkowym plusem jest szybki i łatwy dojazd. W ofercie znajdują się pokoje pracownicze dla 2,3 i 4-osobowe.
  • Willa Ela - kwatera znajduje się w Oliwie, przy ulicy Msciwoja. Bardzo niewielka odległość do plaży Jelitkowo jest sporym atutem. Pokoje wyposażone są w bezpłatne Wi-Fi.
  • Stegna - pokoje wieloosobowe są oferowane także przy ulicy Ogrodowej. W ofercie są trzy lub czteroosobowe pokoje z ogólnodostępną kuchnią.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...