Kwatery i noclegi pracownicze - Erfurt hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Erfurt

Charakterystyka miasta Erfurt

Erfurt to miasto położone w środkowej części Niemiec. Pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z 742 roku. Zakorzenioną już od czasów średniowiecza tradycją Erfurtu jest rolnictwo. Do dzisiaj na ponad 60% terytorium miasta uprawiane są warzywa i owoce na szeroką skalę. Erfurt posiada też bogatą ofertę atrakcji turystycznych, która przyciąga turystów z wielu różnych krajów. Wiele osób poszukuje w mieście również pracy. Z uwagi na to przemysł turystyczny wciąż się w tym kraju rozwija. Erfurt posiada bogatą ofertę hoteli, apartamentów i innych miejsc noclegowych.

Charakterystyczne miejsca w Erfurcie

Erfurt to kolebka kultury. Ponadto szacuje się, że główna atrakcja - jeden z największych jarmarków bożonarodzeniowych przyciąga każdego roku niemal dwa miliony odwiedzających. Liczne zabytki i charakterystyczne miejsca powinny bezwzględnie znaleźć się na liście rzeczy wartych zobaczenia. Najchętniej odwiedzane miejsca to:

  • Cytadela Petersberg,
  • Most Kupców,
  • Kościół św. Severusa,
  • Stara Synagoga - Muzeum lokalnej historii Żydów,
  • Muzeum miejskie,
  • Centrum Pamięci i Edukacji Andreasstrasse,
  • Kościół św. Piotra i wystawa sztuki całkowicie abstrakcyjnej,
  • Muzeum Sztuki Ludowej i Antropologii Kulturowej,
  • Elektromuseum.

Transport w Erfurcie

W Erfurcie przecinają się dwie autostrady, które tworzą obwodnicę wokół miasta. Oprócz tego przez miasto przebiegają też dwie drogi krajowe, które znacznie ułatwiają komunikację pomiędzy ościennymi miastami. Erfurt obsługuje system autobusowy, który łączy oddalone dzielnice z centrum miasta. Jest on realizowany przez spółkę transportową, będącą własnością administracji miasta - SWE EVAG. W mieście są rozbudowane ścieżki rowerowe, które ułatwiają dojazdy do pracy. Większość mieszkańców decyduje się na właśnie taki środek transportu.

Baza noclegowa w Erfurcie

Ze względu na liczne zabytki Erfurtu, miasto posiada szeroką ofertę noclegową skierowaną dla turystów. Oferowane hotele są niezwykle wygodne i komfortowe, a różnorodna oferta pod względem cenowym pozwala znaleźć rozwiązanie adekwatne do możliwości finansowych każdego odwiedzającego miasto. Erfurt z uwagi na rozbudowany sektor rolniczy ściąga pracowników z różnych krajów, którzy chętnie odwiedzają miasto w celach zarobkowych. Te osoby mogą skorzystać z oferowanych przez Erfurt hoteli robotniczych. Wszystkie propozycje są utrzymane w wysokim standardzie, a także są zadbane i wygodne. Hotele pracownicze w Erfurcie to również alternatywa dla firm, które delegują swoich pracowników do pracy w tym mieście i poszukują ciekawych rozwiązań noclegowych.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...