Kwatery i noclegi pracownicze - Elbląg hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Elbląg

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Elbląg

Miasto zlokalizowane jest w województwie warmińsko-mazurskim przy ujściu rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. W 2016 roku miasto zamieszkiwało 121,4 tys. mieszkańców na powierzchni 79,82 km². Elbląg jest ośrodkiem przemysłu ciężkiego, browarniczego oraz meblarskiego.

Charakterystyczne miejsca

Turystom odwiedzającym to miasto warto polecić zobaczenie kościoła katedralnego św. Mikołaja, Kanału Elbląskiego, kościoła podominikańskiego Najświętszej Maryi Panny, Pałac Augusta Abbegga oraz Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Na terenie miasta funkcjonują kina, teatry i galerie sztuki.

Transport

Komunikacja miejska obsługiwana jest przez pięć spółek przewozowych. Swoim zasięgiem działania obejmują one miasto wraz z okolicznymi miejscowościami. Miasto jest bezpośrednio połączone koleją z Gdańskiem, Olsztynem, Ełkiem, Białymstokiem, Koszalinem, Tczewem, Słupskiem i Szczecinem. Port morski Elbląga składa się z części towarowej oraz terminalu pasażerskiego, z którego dokonywana jest odprawa graniczna.

Baza noclegowa

Elbląg oferuje wiele miejsc noclegowych zarówno dla turystów, jak i przedsiębiorców. Do najpopularniejszych zaliczyć można: Pensjonat M.F., Folwark Żuławski, Hotel Pod Lwem, Kazimierzówka czy Hotel Elbląg. Miejsc noclegowych dla pracowników również nie brakuje. W bazie danych hotel-pracowniczy.pl znaleźć można $hotel_no$ obiektów przeznaczonych dla robotników i pracowników delegowanych.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...