Kwatery i noclegi pracownicze - Drezno hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Dresden

Strona 1 z 2

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Drezno to miasto położone we wschodniej części Niemiec. Liczba ludności wynosi 543 825 mieszkańców (stan na początku 2019 roku). Całkowita powierzchnia miasta to 328,31 km2. Ślady archeologiczne i liczne badania wskazują na fakt, iż obszar dzisiejszego Drezna zasiedlany był już w epoce kamienia. Drezno prawa miejskie otrzymały w XIII wieku, a pierwsza wzmianka o mieście w zachowanej dokumentacji pojawia się w 1206 roku. W niedługim czasie po tym miasto stało się rezydencją Elektorów Rzeszy, króla Polski, a później króla Saksonii. Wielu Polaków wciąż wyjeżdża do Niemiec, w tym także właśnie do wspomnianego miasta, dlatego na jego terenie znajdują się liczne kwatery pracownicze. Już teraz zarezerwuj wyjątkowy hotel pracowniczy. Drezno oczekuje na Twoich pracowników.

Co warto odwiedzić w Dreźnie

Drezno to miasto bardzo atrakcyjne turystycznie, choć po zniszczeniach po II wojnie światowej wielu cennych zabytków nie udało się odbudować. Zwiedzający mogą nadal jednak obejrzeć tutaj wiele ciekawych miejsc, pałaców, kościołów, muzeów i innych, są to między innymi:

 • Rezydencja Wettynów,
 • rokokowy zespół pałacowy Zwinger,
 • rokokowy Pałac Kurlandzki,
 • rokokowy Pałac Cosela,
 • Pałac w Pilnitz,
 • Katedra Świętej Trójcy,
 • barokowy Kościół Maryi Panny,
 • barokowy Pałać Taschenberg,
 • Muzeum Kraszewskie,
 • Muzeum Wojskowo-Historyczne,
 • Niemieckie Muzeum Higieny.

Gałęzie transportu w Dreźnie

Przez miasto przebiegają trzy autostrady, a także liczne drogi krajowe i regionalne. W Dreźnie funkcjonują dwie główne linie kolejowe i szereg linii pobocznych oraz szybka kolej podmiejska (S-bahn). Komunikacja miejska zarządzana jest przez spółkę Dresdner Verkehrsbetriebe. Jest ona realizowana przy użyciu autobusów, tramwajów, promów rzecznych, Standeilbahn Dresden oraz Schwebebahn Dresden. Obecnie dla mieszkańców udostępnionych jest 28 linii miejskich, 12 linii tramwajowych, 6 linii promowych, jedna kolejka podwieszana oraz jedna kolejka linowo-terenowa. W mieście znajduje się również port lotniczy Dresden Flughafen.

Drezno - noclegi

Noclegi w Dreźnie dają szeroki wybór spośród różnorodnej oferty. Branża hotelowa oferuje apartamenty, hotele oraz pensjonaty. Na pewno spodoba Ci się w mieście jakim jest Drezno. Tanie noclegi dostępne na naszym portalu są idealną okazją, z której może skorzystać tak naprawdę każdy. Ceny poszczególnych noclegów to różne propozycje cenowe, dzięki czemu można wybrać rozwiązanie dopasowane względem własnych oczekiwań, adekwatnie do budżetu jakim się dysponuje. Hotel pracowniczy w Dreźnie idealnie sprawdzi się w przypadku osób przybywających do tego miasta w celach zarobkowych oraz wśród właścicieli firm, którzy delegują do pracy większe, zorganizowane grupy pracowników.

Dzięki naszej bazie znajdziesz idealnie dostosowany do swoich potrzeb hotel pracowniczy. Drezno jest Twoim miejscem docelowym? Skorzystaj z naszego portalu, a na pewno nie będziesz zawiedziony!

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...