Kwatery i noclegi pracownicze - Chojnów hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Chojnów

Chojnów to urokliwe miasto, położone w powiecie legnickim, w województwie dolnośląskim. Liczy 13,6 tys. mieszkańców, prawa miejsce nadano mu w XIII wieku. Przez miasto przepływają dwie rzeki - Skora i Młynówka. W Chojnowie znajduje się również podstrefa Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 

Charakterystyczne miejsca w Chojnowie

Chojnów to malownicze, niewielkie miasto, które obfituje w zabytki i atrakcje turystyczne warte zobaczenia. Zarówno miłośnicy długich spacerów i odpoczynku wśród drzew, jak i fani aktywnego spędzania czasu i kulturalnych rozrywek znajdą w Chojnowie coś dla siebie. Z pewnością warto zobaczyć fragmenty murów miejskich oraz zwiedzić Zamek Piastowski, który obecnie pełni funkcje Muzeum Regionalnego. Wśród pozostałości obwarowań ciekawym elementem jest Baszta Tkaczy, odrestaurowana w 1749 roku. Ponadto podczas wizyty w Chojnowie warto zwrócić uwagę na:

  • miejskie planty,
  • pałacyk na ulicy Sawickiej,
  • dawną plebanię na ulicy Głowackiego,
  • zespół cukrowni z magazynem, turbinownią i willą dyrektora,
  • Park Piastowski,
  • Park Śródmiejski,
  • Staw Miejski i Morskie Oko,
  • pomnik na Placu Dworcowym.

Transport w Chojnowie

Chojnów jest bardzo dobrze połączony z innymi miastami. Przebiega tędy linia kolejowa pomiędzy Legnicą a Bolesławcem, możliwe jest również dostanie się do Chojnowa autobusem PKS. Wielu turystów i studentów chętnie przemieszcza się busami. Dzięki odległości jedynie 5 km od autostrady A4, obwodnicy okalającej miasto oraz drodze krajowej nr 94 i drodze wojewódzkiej nr 328, Chojnów jest świetnie skomunikowany w przypadku podróżowania samochodem.

W Chojnowie nie ma transportu miejskiego, jednak łatwo i szybko można się dostać z miejsca na miejsce dzięki licznym kładkom i mostom oraz dobremu rozplanowaniu ścieżek dla pieszych i rowerzystów.

Baza noclegowa w Chojnowie

Turyści chętnie przyjeżdżają do Chojnowa dzięki licznym atrakcjom turystycznym, zabytkom oraz ze względu na krajobraz jaki roztacza się w okolicy. Trasy spacerowe i bogata historia miasta kuszą wielu podróżników zwiedzających Dolny Śląsk. Jeśli interesuje Cię hotel, Chojnów ma do zaoferowania kilka klimatycznych miejsc, w których relaks i odpoczynek z pewnością uda się wyśmienicie. 

Ponadto w mieście coraz bardziej popularne są noclegi pracownicze, Chojnów z roku na rok obfituje w kolejne oferty tego typu zakwaterowania. Noclegi dla pracowników charakteryzują się dużą przystępnością cenową, ale także schludnością i wygodą, dzięki czemu warto z takich ofert skorzystać. Jeśli chodzi o noclegi, Chojnów ma do zaoferowania wiele interesujących i ciekawych miejsc.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...