Kwatery i noclegi pracownicze - Bytom hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Bytom

Strona 1 z 5

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Bytom to miasto położone w południowej części Polski, w województwie śląskim. Jego powierzchnia wynosi 69,44 km², a liczba mieszkańców: 166 795 osób. Bytom prawa miejskie otrzymał w 1254 roku i uznawany jest za jedno z najstarszych miast na terenie historycznego Górnego Śląska.

Ciekawe miejsca w Bytomiu

W Bytomiu nie brakuje atrakcji. Są one na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie coś, co uzna za interesujące. Nie sposób nie wspomnieć o zabytkach i perełkach architektonicznych, takich jak: średniowieczny układ urbanistyczny centrum miasta, ruiny Pałacu von Thiele – Winklerów, neorenesansowy budynek sądu czy liczne kościoły. Możemy odwiedzić Muzeum Górnośląskie, a zrelaksujemy się w imponującym parku miejskim.

Transport w Bytomiu

W mieście funkcjonuje rozbudowana sieć transportu publicznego, która uwzględnia 9 linii tramwajowych oraz 53 linie autobusowe. Bytom posiada dostęp do autostrady A1 i kilku dróg krajowych. Dworzec Kolejowy obsługuje połączenia dalekobieżne i krajowe, a od najbliższego lotniska zlokalizowanego w Katowicach miasto dzielą jedynie 23 kilometry.

Baza noclegowa w Bytomiu

Bytom, ze względu na swoje położenie, jest bardzo atrakcyjny dla osób, które poszukują pracy. Sam ma wiele do zaoferowania, zwłaszcza jeśli chodzi o zatrudnienie w górnictwie, gdyż funkcjonują tam dwie kopalnie węgla. Bezproblemowy dojazd do położonych niedaleko Katowic również czyni go pożądanym miejscem zamieszkania. Dostrzegła to branża hotelarska, dzięki czemu w Bytomiu noclegi znajdziemy bez problemu. Oferta jest na tyle urozmaicona, że każdy wybierze opcję najlepiej dopasowaną do swego budżetu. Nie musimy wydawać dużych sum, aby otrzymać komfortowe warunki, gdyż hoteli Bytom posiada całkiem sporo.

Jeśli chodzi o tanie noclegi, Bytom ma naprawdę wiele do zaoferowania, chociażby w postaci hosteli czy pokojów gościnnych. Hotele w Bytomiu są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Z ich usług korzystają jednak głównie turyści, gdyż jeśli chodzi o tanie hotele, Bytom dysponuje ograniczoną liczbą miejsc. Z myślą o tych, którzy planują dłuższy pobyt, zaprojektowano inne rozwiązania. W ten oto sposób, gdy poszukujemy noclegów pracowniczych, Bytom nas nie zawiedzie. W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorstw i osób fizycznych powstały specjalne kwatery i hotele, które zapewniają umeblowane pokoje prywatne z dostępem do toalety i części wspólnych budynku. Pod względem kwater pracowniczych Bytom posiada również tę istotną zaletę, że w prosty sposób można dojeżdżać z nich do pracy w innych miejscowościach, w których noclegi są droższe. W przypadku hoteli pracowniczych Bytom jest rozchwytywanym miastem, dlatego warto rezerwować je z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Nasza strona zapewnia dostęp do wszystkich najlepszych ofert.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...