dodawanie ogłoszeń

Jak stworzyć skuteczne ogłoszenie? Noclegi, hotele i pokoje dla pracowników

Korzyści płynące z posiadania wizytówki w serwisie

Nikomu dziś nie trzeba mówić, jak ważna jest świadomość istnienia firmy na rynku. Reklama dźwignią handlu. Co z tego, że możemy oferować najwyższej jakości produkty i usługi skoro prawie nikt o nas nie słyszał. Dlatego tak ważna jest dobra i skuteczna reklama. Dzięki niej potencjalny klient może zainteresować się prowadzoną przez nas działalnością.

Serwis hotele-pracownicze.pl oferuje Państwu możliwość dodania wizytówki swojego hotelu pracowniczego lub pokoju do wynajęcia. Tutaj Państwa ogłoszenie nie będzie konkurować z obiektami turystycznymi i rekreacyjnymi. Szeroki zasięg i przystępna forma sprawiają, że stronę odwiedza coraz więcej ludzi szukających noclegów dla swoich pracowników. hotele-pracownicze.pl to doskonałe miejsce na zaprezentowanie swoich usług.pokój w hotelu pracowniczym

Darmowa wizytówka vs płatna wizytówka

Decydując się na umieszczenie ogłoszenia w serwisie w pierwszej kolejności muszą Państwo podjąć decyzję, czy będzie to wizytówka płatna czy bezpłatna. 

Ogłoszenie darmowe

Wizytówki bezpłatne cechują się ograniczoną ilością informacji, które zostaną pokazane potencjalnym klientom. Są one pozycjonowane znacznie gorzej niż wizytówki płatne. Można dodać jedynie jedno zdjęcie hotelu i nie można dodawać zdjęć pokojów.

Ogłoszenie płatne

Ogłoszenie płatne to gwarantowana wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania. Wysoka pozycja to z kolei pewność, że Państwa ogłoszenie trafi do większej ilości osób poszukujących noclegu. Dodatkowo wizytówkę można ubarwić aż 10 zdjęciami hotelu i dodatkowymi 10 zdjęciami dla pokoi. Stwarza to okazję do przedstawienia z jak najlepszej strony potencjalnego miejsca noclegu pracowników.

płatne ogłoszenie w bazie hoteli

Tworzenie skutecznego ogłoszenia

Stworzenie skutecznego, przyciągającego wzrok ogłoszenia jest jest trudne. Wystarczy poświęcić na nie kilka minut.


Poza podaniem podstawowych informacji o hotelu, takich jak adres, numer telefony, email lub adres strony internetowej, należy dobrze opisać prowadzoną przez Państwa działalność. Ogłoszenie powinno być jak najbardziej szczegółowe. Zawrzeć w nim należy wszelkie zalety i udogodnienia na jakie można liczyć w hotelu. Informacjami, na które zwracają uwagę potencjalni klienci są np:

  • czy pracownicy, którzy zostaną na noc, będą mieli dostęp do kuchni, pralni, pokoi socjalnych (świetlic),
  • czy przy hotelu znajduje się parking i jaki on jest wielki,
  • czy w pokojach są telewizory, czy jest dostęp do internetu,
  • czy pokoje wyposażone są w osobne łazienki,
  • czy oferowane są pokoje dla niepalących.
  • czas dojazdu do centrum miasta lub innych punktów charakterystycznych w okolicy

W ogłoszeniu warto wspomnieć również o tym, czy dane miejsce ma dobre połączenie komunikacyjne z innymi częściami miasta bądź regionu. Nie wszyscy lubią przesiadywać weekendami w hotelu, a niektórzy będą chcieli zakosztować nocnego życia w wielkim mieście. Wzmianka o sklepach znajdujących się w okolicy może również przyczynić się do wybrania przez przedsiębiorcę Państwa oferty.

Oferty z wyszczególnieniem cen za poszczególne miejsca noclegowe mają większą siłę przebicia. Firmy przeglądając takie ogłoszenia mogą wstępnie przed kontaktem z ogłoszeniodawcą przekalkulować koszty i rozważyć możliwość ulokowania w danym hotelu pracowników. 

Dodaj ogłoszenie swojego hotelu pracowniczego!

Powrót