Publikacje na portalu

baner hotelowy

Promocja Hotelu w Internecie

Poznaj sposoby promocji hotelu w internecie!

Bed and Breakfast w Taufkirchen

Kwatery robotnicze przy niemieckich autostradach

Zbyt wysokie ceny w miastach odstraszają przedsiębiorców, którzy chcą delegować pracownika do pracy za granicą. Rozwiązaniem może być znalezienie noclegu przy jednym z głównych szlaków szybkiego ruchu. Przedstawiamy kilka kwater, które położone są nie dalej niż 10 km od jednej z 9 federalnych autostrad w Niemczech.

Pokój pracowniczy w hamburgu

Noclegi dla pracowników Niemcy

Wielu rodaków szuka pracy poza granicami kraju. Niektórzy szukają na własną rękę, inni są delegowani przez swoich pracodawców. Niemcy, które przez swoje korzystne położenie geograficzne, dobry dojazd i perspektywy finansowe, stają się Mekką dla robotników i specjalistów. Zobacz, jak łatwo znaleźć hotel w jednym z niemieckich miast.

dodawanie ogłoszeń

Jak stworzyć skuteczne ogłoszenie? Noclegi, hotele i pokoje dla pracowników

Rynek wynajmu pokoi dla pracowników delegowanych jest ogromny. Codziennie w delegację wyjeżdża tysiące Polaków. Jeżeli prowadzisz hotel lub wynajmujesz pokoje dla pracowników w mieście, dodanie wizytówki do naszego serwisu zwiększy liczbę rezerwacji w Twoim hotelu.

hotel pracowniczy blisko inwestycji

Szukasz hotelu pracowniczego? Sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Coraz częściej firmy delegują swoich pracowników poza główną siedzibą firmy. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie pokojów w hotelu pracowniczym. Dowiedz się na co zwracać uwagę podczas szukania noclegu dla pracowników!