Kwatery i noclegi pracownicze - Białystok hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Białystok

Stolica województwa podlaskiego, zlokalizowana w północno-wschodniej części kraju. Miasto leży nad rzeką Białą na Nizinie Północnopodlaskiej. Na powierzchni 102,12 km² mieszka 297 459 mieszkańców, dzięki czemu Białystok jest na dziesiątym miejscu w Polsce pod względem liczby ludności, a tym samym na drugim miejscu ze względu na gęstość zaludnienia. Miasto spełnia w regionie funkcje administracyjne, gospodarcze, kulturalne oraz naukowe. Dzięki bliskiej granicy z Litwą, Białorusią oraz Rosją, Białystok obfituje w kwatery pracownicze.

Charakterystyczne miejsca w Białymstoku

Białystok to miasto o specyficznym charakterze, na co największy wpływ mają różne kultury przebywające tam od wieków. Podczas zwiedzania można podziwiać budowle w różnych stylach architektonicznych - gotyckie, renesansowe, barokowe, klasycystyczne czy neorenesansowe. Miejsca warte zobaczenia:

 • Pałac Branickich - "Polski Wersal" w stylu barokowym,
 • Stary Kościół Farny - budynek w stylu renesansowym,
 • Cerkiew św. Marii Magdaleny - niegdyś katolicka, a teraz kaplica prawosławna,
 • Dawną zbrojownię Cekhauz - barokowo-klasycystyczna budowla z XIX wieku,
 • Domek Napoleona - w stylu klasycystycznym,
 • Kościół św. Andrzeja Boboli - w stylu modernistycznym.

Wiele zabytków zostało oznakowanych na pięciu szlakach turystycznych utworzonych w latach 2008-2010.

Transport w Białymstoku

Białystok jest największym węzłem komunikacyjnym w północno-wschodniej Polsce. W mieście znajduje się Rail Baltica, czyli linia kolejowa łączącą Warszawę z Tallinem. Przez miasto przebiega też Via Baltica - międzynarodowa droga E67, łącząca kraje Europy Zachodniej ze Skandynawią. W Białymstoku znajdują się w sumie trzy drogi krajowe, dwie wojewódzkie oraz jedna europejska. Poza tym na terenie miasta krzyżują się cztery linie kolejowe, łącząc miasto bezpośrednio z Warszawą, Gdańskiem, Olsztynem, Krakowem, Wrocławiem, Katowicami, Jelenią Górą oraz Bielskiem-Białą. W mieście funkcjonuje 48 linii autobusowych, z czego 13 jest podmiejskich.

Baza noclegowa w Białymstoku

Białystok leży w centrum aglomeracji białostockiej, tym samym oferując duży wybór miejsc noclegowych. Do wyboru są zarówno luksusowe hotele, jak i spokojne pensjonaty. Obiekty oferujące wysoką jakość za przystępną cenę:

 • Hotel Bosir,
 • Hotel Esperanto,
 • Hotel Turkus,
 • Hotel Belveder,
 • Hotel Silver.

Białystok oferuje szeroką ofertę nie tylko dla turystów, ale także dla przedsiębiorców, którzy z łatwością znajdą dla swoich pracowników hotel pracowniczy. W naszej bazie można znaleźć wszelkie noclegi pracownicze, jakie Białystok ma do zaoferowania.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...