Kwatery i noclegi pracownicze - Augustów hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Augustów

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Charakterystyka miasta Augustów

Augustów to miasto położone w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim. Według danych z 2017 roku miasto liczy nieco ponad 30 tysięcy mieszkańców. Augustów to miasto o powierzchni 80,9 km2, które jest położone w niewielkiej odległości od Białorusi - 35 km, Litwy - 37 km oraz Rosji - 60 km. W Augustowie działają stocznie jachtowe Balt Yacht oraz Ślepsk. Są to jedne z największych przedsiębiorstw tego typu w Polsce. Na terenie miasta działają również mniejsze stocznie, takie jak Texas i Mirage oraz dostawcy materiałów - Brunswick Marines czy Demex. Są to główne gałęzie przemysłu tego miasta. Ponadto rozwija się tam również przemysł spożywczy - produkcja wód Augustowianka oraz przemysł drzewny - liczne tartaki i zakłady stolarskie. Z tego też względu na terenie Augustowa dostępnych jest wiele opcji noclegów pracowniczych, bowiem mieszkańcy ościennych miast przyjeżdżają tam w poszukiwaniu pracy.

Co warto odwiedzić w Augustowie?

W mieście znajduje się wiele atrakcyjnych zabytków, które koniecznie należy odwiedzić, będąc w Augustowie. Obiekty warte zobaczenia to:

  • Kanał Augustowski,
  • Oficerski Yacht Club,
  • Dom Turysty,
  • Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa,
  • Kościół MB Częstochowskiej,
  • Klasycystyczny Ratusz,
  • Wielka Synagoga,
  • Cmentarz żydowski,
  • Cmentarz ofiar terroru narodowości żydowskiej.

Miasto organizuje również w sezonie letnim wiele nietuzinkowych atrakcji. W Augustowie odbywa się wiele koncertów i imprez plenerowych, a pod koniec lipca odbywają się tam Mistrzostwa Polski w "Pływaniu na byle czym".

Gałęzie transportu

Miasto jest drogowym węzłem komunikacyjnym, który łączy Polskę z Litwą. Przez Augustów przebiega droga krajowa nr 61 oraz dwie drogi wojewódzkie - 664 i 662. Za komunikację miejską w mieście odpowiada Zakład Komunikacji Miejskiej w Augustowie. Ponadto w mieście funkcjonuje również komunikacja dalekobieżna – m. in. PKS Suwałki, PKS Białystok, PKS Łomża czy PKS Warszawa.

Hotele - Augustów

Augustów to ważny ośrodek turystyczny i wypoczynkowy. Jest to niezwykle znane uzdrowisko klimatyczne, do którego przyjeżdżają turyści z całej Polski, dlatego miasto dysponuje rozbudowaną ofertą noclegową. Na terenie Augustowa znajdują się liczne kwatery i ośrodki wypoczynkowe. Oferta jest na tyle rozbudowana, że z pewnością każdy przyjezdny znajdzie propozycję idealnie dopasowaną do swoich oczekiwań i możliwości finansowych. Do dyspozycji przyjezdnych są tanie noclegi w Augustowie i nieco droższe, bardziej luksusowe propozycje. Wszystkie kwatery i pokoje w tej lokalizacji cechują się jednak wysoką jakością i przyjaznym klimatem.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...